Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Romokban az életem. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romokban az életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Adott egy lány. Aki nagyon bejön nekem. Órákat szoktunk MSN-en dumálni. Mindenről tudunk beszélgetni. Néha már azt is érzem, hogy tényleg ő is akar valamit. Annyira kedves/segítőkész. De néha rá sem lehet ismerni. Olyan, mintha soha nem beszéltünk volna. Na, erre berágtak a barátaim. Simán elveszíthetném őket. Ha rajtam múlna talán, már nem is lennénk barátok. :/ Mindent feladnák a lányért. Eközben itthon is csak a probléma van. Mindenki engem basztat mindenért. Olyanért is, amit nem is én csináltam. Elegem van ebből. A családom azt sem tudja, hogy mi van velem. A barátaim sokkal többet tudnak.

Szóval, hatalmas gondban vagyok. :/

Mit tennétek a helyemben?


2011. jún. 27. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:

csak barát vagy a lánynak. a lányok vmiért szeretnek játszani az érzelmekkel, az ilyeneket mint te kérdező csak kihasználják.

ha összeakar veled jönni, akkor már rég járnátok...


A barátaid jogosan rágtak be.

2011. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én törölném az msn címlistámról.
2011. jún. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 napietus ***** válasza:
elsőnek igaza van, egy valótlan, képzelt "kapcsolatért" áldozod fel éppen a valós emberi kapcsolataidat. ha a barátom lennél, én sem nézném jó szemmel. az, hogy mindenről el tudtok beszélgetni, az egy jóismerősi kapcsolat. nem kevesebb, de nem is több. a hozzánk járó vendégek kb. 70%-áról elmondhatom ugyanezt, hiba lenne, ha bármelyikük is többet képzelne ebbe, mint ami.
2011. jún. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!


Kísértetiesen hasonló cipőben jártam egy éve mint most te. Ha jót akarsz magadnak, elszeretnéd kerülni, hogy esetleg teljesen beless és hónapokon netán éveken keresztül rágódj rajta, a gondolatával kelj, feküdj és emiatt egy helyben toporogj a saját életeddel akkor azt ajánlom felejtsd el. Nagyon nehéz lesz, de hidd el muszály megtenni vagy felemészt. Most biztosan azt gondolod, hogy: jó persze, sok indok szól ellene de hát szeretem. Saját tapasztalatból mondom, nem szabad fecsérelni az időd rá, pláne nem elveszteni a barátaid miatta. Oszlasd el a rózsaszín ködöt és gondolkodj reálisan.

2011. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Mindent feladnák a lányért."


Még egy nákolós paraszt.


Romokban hever az életed? Mégis hány éves vagy te, 12?

Csak az előzőeket tudom ismételni. Ez a csaj nem akar tőled semmit, csak egónövelésnek vagy jó neki. A baráti kapcsolatokat pedig nagyon nagy hülyeség feláldozni még egy elsöprő szerelemért is, nem hogy egy általad beképzeltbe.

Hagyd a francba a csajt, mert hosszútávon bele fogsz őrülni. Te mindig selejt leszel a számára és ha éppen nincs senkije, akkor majd jó leszel, de csak addig, amíg össze nem szedi magát és tovább lép.

2011. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem azért, de 17 éves vagyok. És engem igenis meghurcolt az élet. Nem tudom, hogy kibe bízzak vagy kibe ne. Már mindig csak rá gondolok. Szóval.. valamit lépni kéne. (Senki ne ítéljen el anélkül, hogy tudná, hogy miken mentem már keresztül.)
2011. jún. 27. 11:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

egy biztos: töröld a lányt, vagy pedig ne lógj az msn-en. ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel! már pedig ennek a lánynak nem kellesz! Szép és jó dolog az internet az msn, meg egyben sza*r is. Pont arra jó, hogy bizonyos helyzetekbe beleképzeljen az ember többet, mint amik valójában. Még csak 17 vagy, még nem késő ezen változtatni.

Ez az

"Órákat szoktunk MSN-en dumálni. Mindenről tudunk beszélgetni. Néha már azt is érzem, hogy tényleg ő is akar valamit. Annyira kedves/segítőkész. De néha rá sem lehet ismerni. Olyan, mintha soha nem beszéltünk volna"

előfordult még rajtad kívül pár emberrel. A lányok szeretnek értelmes fiúkkal beszélgetni msn-en akik elszórakoztatják őket ha unatkoznak, ugyanakkor sosem gondolnak rájuk potenciális párként.

Felejtsd el!

2011. jún. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a csajt,a barátok többet érnek.A csajok csak úgy jönnek-mennek,a barátok meg mindig melletted vannak.És ha a csaj többet akarna,már lépett volna...17/L
2011. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!