Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ebben a szituációban mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebben a szituációban mit tettetek volna a lány helyében?

Figyelt kérdés

Sztori röviden: Adott egy 20 éves fiú és egy 18 éves lány. Még tanulnak, van egy kis pénzük,de nem sok. Régóta kavartak, a lány szerelmes volt a fiúba. Végül a fiú szakított vele, mert rájött, hogy mégsem szeretné ezt a kapcsolatot, élni szeretne. Itt 1 éve voltak együtt. Miután szakítottak rá fél honapra derült ki,hogy a lány 2 hónapos terhes. A lány nagyon megdöbbent mivel még nem akart gyereket, szigorúan csak gumiba engedte. Srác egyszer egyszer beprobálkozott nála, de visszautasította. Aztán rájött, hogy volt egy kis baleset, elment a fiú benne gumiba, viszont a lány egyből ezt nem érezte a fiú pedig még percekig folytatta, benthagyta. Valószinű itt történ bibi. Miután a lány bejelentette, hogy hát terhes lett a fiú nagyon kiakadt, hogy ő ugyan még nem lesz apa. Kiállt amelett, hogy ezt a gyereket meg kell ölni, de a lány ne aggódjon mellette lesz.


Hogy mi lett a vége azt nem tudom. Elgondolkodtató, hogy ilyen helyzetben mit lehetne tenni.


2019. ápr. 4. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Primitív állatokkal nem foglalkozom.
2019. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért a Skillet-Lucy cìmű száma jutott eszembe.


A làny àlláspontjàt nem ìrtad le az abortuszrol . Ha nincs vele gondja és anya sem szeretne lenni akkor egyszerű. Ha az abortuszt elítéli de nem szeretne anya lenni, akkor az örökbeadás a megoldás. Vagy ha mégsem tud elszakadni a gyerektől akkor mérlegelnie kell hogy egyedül képes e felnevelni és vállalni az ezzel járó nehézségeket mindenféle téren.

2019. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
18 éves lánynál eleve úgy gondolom, hogy az abortusz a megoldás. Bármi van is. Túl fiatal az anyasághoz. A lány helyében nem is biztos, hogy szóltam volna a srácnak, legfeljebb csak morális okokból, merthogy joga van tudni róla. De egyébként tuti elvetettem volna.
2019. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Menjen abortuszra nyilván, bár nem tudom, hogy 2 hónaposan lehet-e még.

Ha én lennék a lány tuti bosszút állnék a pasim.

2019. ápr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem “ezt a gyereket meg kell ölni”, hanem azt a zigótát el kell vetetni. Ne használjuk már a “gyerek” és “megölni” szót egy önmagában életképtelen sejtcsomóra, mert olyasmit sugall, ami egész egyszerűen nem igaz.


[link]


Amúgy valószínűleg elvetettem volna, nem szándékoznék anyámék nyakára szülni, ezzel min. 4 életet szétcseszve.

2019. ápr. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki volt itt zigóta, és szerintük nekik joguk van élni, más felett meg kimondják a halálos ítéletet. Ocsmány.


Egy gyerek miatt nem fog tönkre menni négy élet, ez megintcsak hazugság. Én megszültem. Ma már 24 éves nagyfiú, aki egyetemre jár. És örülök, hogy nem csak egy zigótának gondoltam, hanem értelmileg felfogtam, hogy ő egy másik ember az én testemben. Persze az intelligencia erre a fokára nem mindenki képes.

2019. ápr. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

Utolsó, édesapám pedig élete első 28 évét gyakorlatilag félelemben élte le, mert az én nagyapám annyira ocsmányul viselkedett vele, hogy az valami elképesztő. Apu egy un. Ratkó gyermek, a nagyszüleim konkrétan a hátuk közepére sem kívánták őt ugyanolyan korukban, mint amilyenben most a kérdező történetében vannak a szereplők, de ugye a körülmények miatt nemvetethették el. Folyton lepasszolták a nagymamához, hogy ők mehessenek mindenhová, cipőt-ruhát csak akkor kapott, ha már lerohadt róla, de persze a hobbitelken 17-18 éves koráig MINDEN HÉTVÉGÉN!!! húznia kellett az igát. Le sem szarta senki, hogy esetleg élne valami szociális életet is.


14 évesen végigdolgozta az egész nyarat, hogy vehessen egy Tesla szalagos magnót. Több, mint 4000 forintot összehozott. Nagyapám ezt amikor megtudta, odavakkantotta neki, hogy jól van, akkor most mész, és veszel belőle magadnak egy biciklit, mert akkor könnyebben ki tudsz majd menni a hobbitelekre melózni, nem kell a buszra várnod. Érted, a véres verejtékkel megszerzett saját pénzéből!!!!!


Őszintén szólva ezt, hogy lelkileg megnyomorították, porba tiporták, szerintem szívesen kihagyta volna apu...


Ennyit a csodálatos szentimentális lózungokról, hogy dehát ott egy élet. Igen, de azt az életet senki sem fogadja szívesen. Akkor mi a kaki van?

2019. ápr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7: Szegény apud. :( Megkönnyeztem a történetét.


Amúgy veled értek egyet.

Égne a pofámról a bőr, ha 18 évesen, semmi munkatapasztalattal, semmi élettapasztalattal, csupasz fenékre a szüleimnek szülnék egy gyereket. Mert hogy máshogy lehetne? Azt mondja már meg, aki az abortusz ellen van! Nyilván nincs keresete, max érettségije van a lánynak. Ha megszüli, akkor mivan? Mindenképp a nagymama, nagypapa fogja nevelni, akik (ha a lány csak 18 éves) gondolom még bőven munkaképes korban vannak. Tehát az egyiküknek fel kell adni a munkáját hogy egy babát neveljen!!! Esze itt nem sok mindenkinek van ugye! De az élet védelme hú, se fontos. Aztán a már meglévő élet nem szamít, sem amikor elmész egy hajléktalan mellett, sem amikor végignézed, hogy megverik egy embertársad a villamoson vagy épp elfordítod a fejed, sem akkor, ha tudomásod van róla, hogy a szomszéd veri a feleségét és abúzálja a kislányát. Tovább is, mondjam még?

Szerintem felesleges.

Abortusz a jó megoldás, aztán némi észszerzés, nem árt 18 évesen azért.

2019. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mindenki volt itt zigóta, és szerintük nekik joguk van élni, más felett meg kimondják a halálos ítéletet. Ocsmány"


Mindenki volt spermium is, akiknek - ez a logika alapjàn - szintèn joguk lenne èlni. Akkor a fèrfiak maszturbàlàsa nèpirtàsnak szàmìt?

2019. ápr. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!