Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelt kérdés
Én 18 éves lány vagyok a barátom 28. Mikor sétálunk együtt a városban egy csomó ember megbámul minket. Ez sokszor mindkettőnknek nagyon kellemetlen. Főleg anyukám mindig azzal nyaggat keressek koromhoz illőt. Én viszont tényleg nagyon szeretem. Már tervezi a közös életünket. Például az esküvőt. Mit tegyek, hogy anyukám jobban örüljön a kapcsolatunknak?
2019. ápr. 5. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Valószínűleg soha nem fog, ilyenek az emberek. Szemet szúr nekik, ami nem tartozik rájuk. Bár az előre tervezés enyhén gáz a srácnál. Nem normális ebből a szempontból.

Pár év, azt már lehet gyereket is akar.


Amúgy legtöbbször nem gáz, a szívnek nem lehet parancsolni, kitapasztalni, hogy működhet e, azt meg csak ti tudjátok. Te tudod, hogy milyen ember vagy, és hogy érdemes e benne lenni ilyen kapcsolatba.

Régen is voltak és most is vannak ilyen kapcsolatok, amik működnek. Bár ma már talán egyre kevésbé.

De ez legtöbbször annak köszönhető, hogy elmúlik a nagy szerelem, és elfelejtik az emberek, hogy ez így van rendjén, és hiába szeretik, mint embert a másikat, nem maradnak mellette. Mert mindig kell az új izgalom, ami mozgásba tartsa őket. Szerintem ez a része elég gáz sajnos a mai felfogásnak. Szerintem sokak szülei sem szerelemből vannak már együtt, hanem megszokásból, vagy szebben kifejezve elfogadásból. Hiszen elfogadjuk a másikat, legyen bármilyen. Ha nem így lenne, nem lennétek együtt.

2019. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz velük, a lényeg, hogy boldogok legyetek.
2019. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Nem sok, inkább az életszakasz ahol vagytok, az a necces. Mert te épp hogy felnőttél, ő meg már rég felnőtt. Korban legalábbis. Ő már lehet tapasztalt sok mindent, de te még nem.


Lehet neki volt 5-10 nővel dolga, nem akar már mást, te meg még csak most kezdesz tapasztalni.


Szóval nem a korkülönbséggel van a baj, hanem a tapasztalásbeli különbséggel. És most lehet azt mondani, hogy de majd együtt. Hidd el nem. Vagy nagyon nagy tudatosság, önkontroll, elengedésre való hajlandóság kell, vagy mindvégig érezni fogod, hogy bakker, azért kipróbáltam volna más srácokkal is, hogy milyen a szex, vagy a párkapcsolat.


Ez nem azzal egyenlő, hogy eldobálgatjuk és váltogatjuk a partnereket, csak ma már teljesen normális, hogy egy 30 éves nőnek nincs gyereke, nem él együtt, stb. Hát még egy 18-nak.


Szerintem inkább kezeljétek helyén a dolgot, ne akarjatok többet belerakni annál mint ami van, vagy mint amit a párkapcsolat ad. A srác se. Ne akarjon esküvőt még, mert minek. Vagy akkor ne 18 éves lánnyal legyen együtt, hanem 25. De még egy 25 éves lány sem akar összeházasodni, mert ő is most jön ki a főiskoláról, szakosodik, tanul, akármi.


Szeressétek egymást, de a realitás mezején megmaradva, ne légvárakat építve, hiú ábrándokat kergetve.

2019. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem egy eszeveszett nagy korkülönbség!

Beszéld megy az Édesanyáddal, mondja el az érveit, éaztán te is a tiédet, és ütköztessétek.

Fontos tisztázni.

De!!!

Mint írtam, köztetek nincs generációs szakadék, így a korkülönbség nem indok!

Az Édesanyám és az Édesapám között 21 év korkülönmbség volt, egy életre szóló szerelem!

Holtukiglan kapcsolat, és így is volt!

(Édesapám nagyon fitt és fiatalos ember volt, balesetben halt meg egyébként, de sok tíz évet lehúztak egymás mellett.)

2019. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!