Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni azzal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni azzal, ha valaki a szexualitáson méri le, hogy mennyire szereti őt a másik?

Figyelt kérdés
Előfordul, hogy néha, amikor 16 óra munka után hazajövök hullafáradtan, semmi kedvem nincs hozzá, sem energiám, és csak belealudnék az egészbe. Ilyenkor pedig mindig megkapom, hogy nem is szeretem igazán, miért nem bízom benne, stb. Hogy legyen biztos abban hogy még mindig szeretem. Pedig próbálom közben ezermilió máshogy a tudtára adni, de mintha nem venné a lapot.
2019. ápr. 5. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Ki a nő ki, a férfi a kérdésben?

A párod dolgozik? Mennyit egy nap?

Mennyi szabadidőtök van kettesben? Azt mivel töltitek?

Átlagosan milyen sűrűn szeretkeztek?

Van gyereketek?


Lehet különböznek a szexuális igényeitek, ami alapvetően nem baj. Viszont vagy több volt a kapcsolat elején, és lejjebb ült a dolog, ami neki feltűnt, vagy ugyanennyi volt, csak akkor meg miért nem volt probléma?

2019. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

A nőknek minden csatornán kell ezt érezni. Sajnálom, ez van.

Amúgy mikor fogsz szexelni, 60 évesen? Örülj, hogy még működik, és van partnered is.

2019. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a női fél, ő 8 órát dolgozik irodában, én viszont a turizmusban dolgozom és kissé kaotikus a beosztásom. Egyébként majdnem minden nap szeretkezünk, pont ezért nem értem, hogy ha hetente max 2x kimarad az miért ekkora probléma
2019. ápr. 5. 12:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen kapcsolatban, ott volt más gond is. Hála Istennek véget vetettem neki.
2019. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy unatkozik a párod? Elvégre sokat van egyedül ez alapján. Lehet kéne találkoznia másokkal, lekötni magát, eljárni sportolni, és mindjárt nem lenne kedve minden nap szexelni.
2019. ápr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy manipulatív,érzelmi zsarolós szöveg. Szerintem csak arról van szó,hogy ő dugni akar,és ha kell,akkor eléri zsarolással. Mondd meg neki,hogy ha igazán szeret hagy pihenni és,hogy ha emiatt nem hiszi el,hogy szereted,akkor inkább menjetek szét. A reakciója megfogja mutatni,hogy miről szól ez az egész tulajdonképpen.
2019. ápr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

Míg egy nőt megnéznek az utcán, utána fordulnak, a pasik jeleket küldenek, addig a pasik nagyon kevés százaléka kapja meg nőktől.

Ezért a pasiknál a szeretet mérce a szex, az a tény, hogy a párjuk mennyire kívánja.

Nem tudom hol éltél eddig, de ez mindig így is volt, és így is lesz amíg világ a világ, változtatni nem lehet.

Nőként ennyire már ismerhetnéd a pasikat.


A másik az, hogy inkább ne is írd, hogy mindenre van időd, csak a párod kielégítésére nincs!

Az embernek mindig arra van ideje amire szán időt!

Igen, én 14 óra fizikai munka után sem tudok olyan fáradt lenni, hogy 20 év házasság után megkérdezzem milyen napod volt, szeretgetés, simogatás, szex, reggel pedig ágyba viszem a kávét.

Van amikor este 8 kor, 12 óra munka után én állok neki főzni, hogy a párom meleg ételt vigyen másnap!

A párom hasonló tulajdonságokkal rendelkezik, van amikor hajnalban arra kelek, hogy simogat, és beleül... vagy éppen "viszonzatlanul" kielégít szájjal kényeztetve!

Szóval ha tetszik ha nem, sajos igaza van!

2019. ápr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Előző voltam, 42FF
2019. ápr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na jó, de azt sem lehet elvárni, hogy minden nap leszívjon a nőd, vagy rád üljön, tehát nem arról van szó, hogy 3-4 hetente vannak együtt 1x 10 percet, mert akkor jogos lenne a párja felháborodása.


De tény, hogy férfiaknak alapvetően szex a mérce, tehát ha elindult egy kapcsolat elég sok együttléttel, majd szép lassan leül a dolog, akkor idő után úgy érzi a férfi, hogy valami nem jó.


Pedig lehet nincs másról szó, csak megszokták egymást a felek, az asszony inkább Avon katalógust lapozgat, Facebookozik, celeb újságokat olvas. Ez így oké, nincs ezzel baj, csak ne a szex, kapcsolati dolgok rovására, és rászoktatja Ő a kapcsolatukat a 3-4 hetente egyszeri alkalomra, mert "beanyukásodott" a kapcsolatába.


Csak a leírtakból kiindulva nem erről van szó, mert elég aktívan élik a dolgot.


Szerintem a srácban lesz egy kis gikszer, járjon el sportolni, vagy találkozzon a haverjaival, és mindjárt másra fog figyelni.


Én sosem mondtam ilyet a páromnak, hogy nem szeret igazán csak mert éppen nem volt kedve a szexhez, de amúgy összebújni igen. Azért tudni kell elfogadni az ilyen jellegű nemet is, nem csak mindig legyen úgy ahogy én akarom, máskülönben nem szeret a másik.

2019. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A mostani eletszakaszaszomban nekem is a szex a szeretetnyelvem, pedig nő vagyok. Ha a férjem vissza utasit, mert farad, vagy csak siman bealszik a kanapén, azonnal azt érzem, hogy nem kivan, nem vagyok vonzó, nem akar már engem.
2019. ápr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!