Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet úgy egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet úgy egy párkapcsolat hogy a pár egyik tagja vegán tehát húst tojást sajtot sem, a másik meg nagy húsevő?

Figyelt kérdés
2019. márc. 23. 17:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
Mintha egy lenne a gyomruk...
2019. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
24%

csinálsz neki salátát, te meg sütsz rá húst, ennyi :D

ő eszik simán babfőzeléket, magadnak meg főzöl hozzá pörköltet

2019. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Vagy max úgy h mindenki külön főz magának/ra.

De amúgy brlegondoltam abba is hogy a vegánizmusnak is konkrét oka szokott lenni,ez pedig az állatok iránti " szeretet". Na most ilyen attitűddel egy húsevővel leülni enni....hát,na,izé

2019. márc. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem mukodhet de fontos hogy egyikuk se eroltesse a masikra az akaratat, ne probaljak megvaltoztatni a masik etkezesi szokasait.
2019. márc. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

Önmagában az eltérő étkezési preferenciák nem feltétlenül jelentenek gondot. Én például imádom a zöldségeket/gyümölcsöket (nem vagyok vega vagy vegán), és volt olyan barátnőm, aki semmi pénzért nem evett volna zöldséget, legalábbis önmagában biztos, hogy nem. Mégsem okozott ez semmi problémát.

Viszont a vegánok döntő többsége kb. ellenségként tekint arra, aki húst eszik. Ebből adódóan állandó konfliktusok elé néz egy ilyen kapcsolat. (Én még nem találkoztam olyan vegánnal, aki legalább egy szúrós félmondatot oda ne bökött volna annak, aki a környezetében húst mer enni.)

2019. márc. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem lenne gond. Főzzön magának és akkor nem lesz gond hogy miért olyat főztem amit ő nem eszik.
2019. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%

Ha még el tudnák fogadni egymás ezirányú gondolkkdásmódját, akkor működhetne, de ugye a vegánság szemléletmódja pontosan arra épül, hogy teljesen elutasítjék, hogy az állatokat bántsuk csak azért, hogy legyen mit ennünk. Elutasítják az állattenyésztést, azaz hogy természetellenes módon szelektálva hozzunk létre a természetben önállóan már-már életképtelen betegesen belterjes fajtákat, csak azért, hogy ehessünk. Illetve elutasítjak azt az óriási környezetkárosítást, ami ezt a rendszert ellátja, illetve hogy természetellenese tápláljuk az állatainkat (gondolhatod mennyi kukoricát enne a természetben egy marha vagy sertés...


Tehát a vegánoknál mindenki bűnös, aki húst eszik, hiszen az tönkreteszi a bolygót, és mindent ami jó, és beleavatkozik blablabla stb...


A másik fél meg emberközpontú, és a szükségleteit akarja kielégíteni, és nem érdekli, hogy azért most hogyan hízlalták azt a disznót vagy hogyan tömték a libát, aminek a máját eszi éppen, hedonista (ilyen értelemben)


Szóval persze vannak szintjei a vegánságnak és húsevésnek is, ki mennyire elvakult, de még a legkisebben is olyan ellentétek vannak, hogy mindig oda-oda szúr egy megjegyzést a másik, külön étel kell majd neki, nem lehet akárhol kajálni stbstb... szóval olyan ellentétek, amikkel akaratlanul is piszkálják egymást a felek, ami mindig okot ad majd a vitára, veszekedésre. Én nem kívánnék magamnak ilyet.

2019. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
8%

Ha nem térítík egymást meg nem undorognak egymáson, akkor kb azt kérdezted, hogy lehet e olyat, hogy az egyik szecsuáni csirkét eszik rizzsel, míg a másik kijevi csirkét hasábbal. Hogyne működhetne.

32/f

2019. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Sőt nem is lennék együtt vega nővel
2019. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
1%
De jó lenne ha csak ennyi probléma lenne egy párkapcsolatban, hogy az egyik vega a másik meg húsevő! Általában az a probléma gyökere hogy a nő odaadó, a férfi meg magánakvaló smucig, irányító, élősködő jellem.
2019. márc. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!