Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az új " &apos " duma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az új " &apos " duma, amit iwwien sokszor látni a tiniknél, ti vágjátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 18:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nekem mindegy, mit jelent. aki ilyen szarokat ir nekem, elkezdek spanyolul irni neki. azt' vagy eszre veszi magat, vagy nem...
2010. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy mit jelent az, hogy 444.

pl jól nézel ki4444

2010. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az a felkiáltójel akar lenni, csak sokan képtelenek megnyomni a shiftet, de lehet, hogy mást jelent, ez csak feltételezés. Az is lehet, hogy valami olyan dolog, amiből már kiöregedtem.
2010. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
én is tini vagyok,mégsem értem ezeket a dolgokat :D
2010. júl. 4. 19:11
 15/19 anonim ***** válasza:

lol "jól nézel ki4444" azt tudom!!!4 =D

ezt irná eredetileg h: "jól nézel ki!!!!" de baszik/gyengén nyomja be a shiftet =D persze van aki már gyakran direkt tesz a felkiáltó jelekbe egy 4est ezzel sőt néha rendesen kiirja "jól nézel ki!4négy!!44" ezzel is parodizálva a helyzetet. :)

2010. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
én az első vagyok, szerintem nagyon gáz ez a sok idétlen szimbólum vagy nem is tom minek nevezzem őket, msnen is amik vannak, már nem is a beszélgetés a lényeg hanem kinek mennyi felvett ilyen izéje van, én nem is használmo őket, csak az alap smiley-kat:))
2010. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én dumálgatok mostanában MSN-en egy csajjal és kb minden betű helyén egy szmájli van. Kicsit túlzásnak érzem. :)
2010. júl. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 haggyámán ***** válasza:
Mit parodizálsz??,,,???!!4!!44négy
2010. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
:D
2010. júl. 7. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!