Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai tiniknél hogy van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tiniknél hogy van? Csajok & fiúk válaszát IS várom

Figyelt kérdés

gáz, ha egy srác vagy egy lány nem mos fogat és úgy csókolóznak ???

(mert szerintem ez elég undorító)


2010. aug. 19. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt hogy érted, alapjáraton? vagy reggel mikor felkelnek?
2010. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az gáz ha alapból nem mos fogat valaki és úgy csókolózik. De mondjuk reggel felkelnek egymás mellet akkor nem az lesz az első, hogy fogat mosnak...
2010. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden csók előtt nem moshatod meg a fogadat! Természetesen a kapcsolat elején mindenki jobban odafigyel arra, hogy mindig igazán friss fogmosás utáni lehelete legyen, de szerintem ez az idő múlásával feledésbe merül és már fogmosás nélkül is csókolóznak. A reggeli,ébredés utáni csókról pedig annyi a véleményem és a személyes tapasztalatom, hogy ha nem is belsőséges,vad nyelves csókkal ébreszted a párodat,de a kis szájra puszikból nem lehet gond.
2010. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hááát pl. egy randin, h nem mos fogat az egyik, viszont tömi magába a rágót, h ne lehessen annyira érezni...

csak azt akartam/akarom megtudni, h mennyire gáz ez...

2010. aug. 19. 09:55
 5/10 kayl18 ***** válasza:
"Csajok & fiúk válaszát IS várom" gondoltam hogy nem ufókét:D
2010. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

első vagyok.


hát azért randira szerintem mindenki megmossa a fogát...

én legalábbis megszoktam. sőt, mikor a barátommal alszom, akkor is reggel felkelek, és az elsők között van h megmosom a fogam. pedig jó ideje együtt vagyunk már. valahogy nem érzem jól magam, ha nem mosom meg.

reagálva a hsz-re, én sokat rágózom, de azért, mert dohányzom :)

ja meg, hogy ha nem tudok enni, pl. nincs rá időm stb, akkor is rágózom. hiába mosok fogat, büdös a szám, mert van, hogy egész nap nem eszem semmit, csak mikor hazaérek délután. (suli után)

2010. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Háát, én párommal csókolóztam már úgy hogy még egyikünk sem mosott fogat aznap, de nem volt gáz, szeretjük egymást, és ilyen lényegtelenségeken nem akadunk fent...
2010. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze mi is minden csókolózás elött fogat mosunk , napi 6 tubus fogkrémet el is használunk erre , de megéri . Eszünkbe nem jutna a nélkül a csók ...
2010. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
-.-' gáz vagy uccsó
2010. aug. 19. 12:47
 10/10 anonim ***** válasza:
hát kissé undoritó van aki soha nem mos fogat csak pirosbetűsnapokon:/ és sárga a foga meg minden na az rohadtúl undoritó..rágóval meg nem lehet csókolozni olyan jól...azért napi 2x-es fogmosás nem árt.
2010. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!