Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha a barátnőm minden programot inkább kihagy, nem akarja felvállalni, hogy együtt vagyunk mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel kb egy hónapja jöttünk össze úgy, hogy ő egy elég hosszú kapcsolatnak vetett véget. A csaj az egyik évfolyam társam egyetem és megtiltotta, hogy bármi közös képet kirakjak, vagy csoporttársainknak elmondjam, mondván fél, hogy exéhez ez vissza jut, hogy gyorsan túl lépett rajta (egyik csoporttársam ismeri) és nem akar balhét. A másik fele, hogy 1-2 hét után ott kellett aludnom, hogy anyukájának bemutasson, de ő nem akar nálam aludni és ha felhozom akkor csak a vita van. Végül pedig, bármi programot kitalálok, nincs kedve, nem jó, nem akar. Bárkinek van épkézláb ötlete? Kérlek csak normális válaszokkal bombázzatok.

2019. ápr. 5. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy ugrálsz, ahogy ő fütyül. Gáznak tart a többiek előtt. Anyucinak meg be kell jelentkezned.

Valószínű még vonaglik az ex után, csak még nem tette magát túl rajta, de meg magasról le vagy sz..rva, mit gondolsz.

Inkább hanyagold, mert csak fejfájásod lesz egy ilyen tehéntől.

2019. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy ne foglalkozz ilyen komplikált nőkkel. Mondd neki, hogy sok mindent nem értesz a viselkedésében, gondolkodnod kell, mert neki a csak a saját érdekei(!) fontosak, a te gondolataid és pozitív hozzáállásod nem.32N.
2019. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet ez lenne a legjobb. Nagyon szeretem és vagyok olyan hülye, hogy ezt elnézzem neki.
2019. ápr. 5. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam olyan csajjal, aki nem akart/mert felvállalni. 3 hónapig tartott a dolog.

Gondoljál egy kicsit bele, hogy nem büszke rád, gáznak tart mások előtt.

Milyen érzés ez? Nekem rohadtul sértő és bántó volt, ott is agytam a rib ancot, pedig nagyon jó volt az ágyban.

2019. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A leírtakból nekem úgy tűnik hogy még nem lépett túl az exén mert azon aggódik hogy mi lesz ha meglát rólatok közös képet. De hogy te mit szeretnél vagy érzel az nem számít. Ott kellett aludnod hogy ne legyen egyedül, legyen egy váll amin kisirhatja magát. A kapcsolatotok nagyon egyoldalú.

Amúgy az ilyen emberek kapcsolat függők, nem bír egyedül lenni pedig az kellett volna hogy a szakítás után időt hagy magának hogy tisztázza az érzéseit.

Sajnálom kérdező, úgy tűnik hogy csak kihasználja az érzéseidet. Ha már az elején nem működik később sem fog.

2019. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!