Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg mindent én akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mindent én akarok azonnal?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyok együtt a párommal. Más településen élünk, egy helyen dolgozunk. Én albérletben lakom, ő a szüleinél. Mostanában azt érzem, hogy nem haladunk sehová. Ő nem hajlandó elköltözni otthonról, azt mondja értünk teszi mert így sokat tud spórolni, az igaz, hogy soha nem vagyunk együtt csak a munkában a fél óra ebédszünetben. Szeretnék esküvőt, gyermeket hamarosan de ahhoz is haladni kellene. Erre neki folyton az a válasza, hogy én mindent azonnal akarok, meg költözzek hozzájuk...... Komolyan elegem van az egészből. Csak pazarlom az éveimet..... Annyira reménytelennek érzem az egészet, hogy nekünk valaha is boldog családunk lesz együtt. Tényleg én vagyok az aki sokat akar azzal, hogy együtt szeretne lenni a párjával? 25/L 28/F
2019. ápr. 6. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyabban veszed ezt az egészet, mint ő. Neked kell mérlegelned, hosszú távon boldog lehetsz-e így vele?
2019. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért szeretnél együtt lenni vele, mert gyereket meg családot akarsz már nem? Azzal még talán ráértek 1-2 évet, ha tényleg kell spórolni, de az összeköltözés engem is meglep, hogy még nem lett meg.

32/f

2019. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ennek igy nem sok ertelme van.... de te erzed meddig tudsz meg varni a csaladalapitasra.
2019. ápr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem jövő héten szeretném ezeket. Hanem egy 5 év múlva úgy tudnám elképzelni az életem, hogy van már férjem és gyerekem. Esküvőt 1-2 év múlva. Utána gyerek. Régimódi vagyok ebben. Amúgy végzek egy tanfolyamot munka mellett addig gyereket biztosan nem szeretnék, az még egy 3/4 év. Annyira elvagyok keseredve , van párom és ezek olyan rohadt távoli jövőnek tűnnek.
2019. ápr. 6. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki,hogy vágysz családra.Ha komyan g9ndolja legalább eljegyez,ebből láthatod tervez e veled
2019. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
A koltozz hozzajuk mondat szerintem itt a vegszo. Ilyet a Moricz Zsigmond regenyekben a zsellerek csinalnak, nem pedig rendes allassal rendelkezo mai fiatalok. Dehogy akarsz sokat, ez a normalis hozzaallas!
2019. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mikor beszéltetek arról, hogy hogy álltok a tervek megvalósításában?

Mire spóroltok, az kb mennyibe kerülne, ki mekkora részt tud belőle vállalni, mennyi van meg belőle, mennyi lesz egy év múlva, stb.

2019. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!