Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tűrnétek, ha párotok 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrnétek, ha párotok 4 év után is teljesen nullán lenne anyagilag, és semmi egyéb munkából se venné ki a részét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A story a következő: Külön élünk, és van egy közös gyerekünk. Párom vállalkozó már régóta, de mivel bunkó az ügyfelekkel és rossz minőségű munkát is végez, hónap végén totál nullára jön ki, vagy kicsit mínuszba (ezért némi adósságot is sikerült szereznie). Ebbe a nullás vállalkozásba invesztálja minden idejét. Akármit beszélünk meg, semmin nem változtat. A gyerekhez járó minden munka egyedül az én feladatom, és minden anyagi teher is. Apával a találkozóink a hétvégére korlátozódnak, és akkor is sokszor lemondja. Ha szóba hozom, hogy a gyereknek néha ő is vehetne mondjuk egy nadrágot vagy bármit, akkor kezdődik a mártír szöveg, hogy nem látom, hogy mennyire nincs pénze, milyen nehéz neki, ki akarom használni, lehúzni stb. Ha szóba hozom a szakítást, akkor mindent megígér, mi vagyunk az egyetlen jó az életében, milyen lenne a gyereknek, hogy nincsenek együtt a szülei stb. Nekem már kezd sok lenni a rengeteg betartatlan ígéret, hogy egyedül vagyok mindenre, és nem látom a kiutat. Ti is szakítanátok a helyemben? Elvégre már úgyis egyedül vagyok :( L/28

2019. ápr. 6. 22:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szakits vele ! Ez amúgy se kapcsolat ! A gyereket meg látja hétvégenként továbbra is! Én kérnék gyerek tartást is! Fizessen ha megcsinalni megtudta!
2019. ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Akik azt ajánlgatják hogy a vállalkozásában segítsen a kérdező: miért neki kéne még ezt is megoldania? Ha nem megy jól a vállalkozás, akkor csődöt kell jelenteni vagy fel kell számolni, és el kell menni dolgozni egy céghez. Családos, felnőtt férfiként nem lehet a végtelenségig kergetni egy álmot a család kárára.

Vagy komolyan az lenne a normális hogy az anya amellett hogy lényegében ő a családfenntartó, ne csak a gyerek és a háztartás ügyeiért feleljen 100%-ban, hanem még a férje karrierjét is ő tegye rendbe? Mintha egyedülálló anyuka lenne, két gyerekkel.

Nem lehúzni akarja férjét, hanem azt várja hogy vállaljon felelősséget a családjáért, és ne a maga kedvtelését helyezze előtérbe miközben ő egyedül tartja a hátát.

2019. ápr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy szerelmes belé, vagy nincs már kedved/energiád/türelmed segíteni neki, akkor tényleg válni kell. Ellenkező esetben meg tegyél a kapcsolatotokért és támogasd a férjedet. Igen, a kérdező. Ki más, ha nem a felesége? Mégis kire számítson? Vagy jobb lenne úgy látni, hogy robotol a pénzért és totálisan boldogtalan? Az sem lenne jobb házasság, az biztos.

30Nő

2019. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És a kérdező kire számítson?
2019. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!