Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha valakit a párja támogat anyagilag?

Figyelt kérdés

A "támogat" alatt most nem azt értem, hogy élelmiszer és lakhatás, hanem hogy nyugodt szívvel vehet ruhákat, akár drágább kozmetikumokat is, viszi nyaralni, illetve ünnepekre drágább ajándékokat is kap (Iphone, laptop, ilyenek).


Illendő az ilyesmit visszautasítani? Vagy el lehet fogadni anélkül, hogy negatívan elítélnének?


2019. febr. 25. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Nekem nem baj, de a furcsaság ebben az, hogy a "párja támogat" MINDIG azt jelenti, hogy a férfi támogatja a nőt, fordítva sosem fordulhat elő. De mondjuk az is igaz, hogy a prosti szóról MINDIG nő jut az emberek eszébe...
2019. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Egy gavallér fickó a tenyerén hordozza a nőt és elhalmozza mindennel, ami természetes is. Legalábbis én így vagyok/voltam. De a másik véglet nem tetszik amikor a nő jobban keres és ő tartja el az életképtelen minimálbéres paliját, ami az teljesen természetesnek vesz.
2019. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem baj, nem az én pénzemet költik. Viszont az zavar az ilyenekben, hogy úgy osztják az észt, mintha valami tőzsdezsenik lennének. "Miért nem költözöl ide, miért nem utazol oda, miért nem veszel ezt...", és ebben az a furcsa, hogy neki sem lenne semmije a pasija nélkül.


Nekik minden könnyű. De könnyű Amerikába költözni, de könnyű ott munkát találni - mondja úgy, hogy ő nem dolgozik, csak a barátja, aki viszi. És a poén az, hogy ha kérdezel tőlük valamit, hogy ezt meg azt hogy intézte el, nem tudja. "Jaj, hát azt a Peti intézte".

2019. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
A férjem kétszer annyit keres, mint én. Szóval akkor prosti vagyok. Hát legyen.
2019. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

"Nekem nem baj, de a furcsaság ebben az, hogy a "párja támogat" MINDIG azt jelenti, hogy a férfi támogatja a nőt"


Mert a nők nincsenek annyira megveszve a f...ért, hogy fizessenek érte.

2019. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
#1 pedig simán előfordul fordítva is. Intelligencia kérdése
2019. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%

5-ös, igen így van. A férfi a pénzével szexet vesz a nőtől, és a nő el is adja a szexet támogatás fejében a férfinak, vagyis a nő prosti. Nem véletlen az az ősi mondás, hogy minden nő k.r.a.


4-es, írtam már egy másik kérdésnél is, hogy a nők lelkifurdalása csak egy darabig áll fenn, aztán elmúlik, mert elfogadják és beletörődnek, hogy mégiscsak prostik...

2019. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Tehát egy jól kereső fejlesztő, mint a férjem, szinte csakis prostit kaphat, hiszen átlagon felül keres. Így a csóró közmunkás Józsinak legalább megmaradnak a tisztességes, széplelkű leánykák. Egyébként diplomás, 3 nyelven beszélő, jó munkával rendelkező nő vagyok, de mivel nem keresek annyit, mint egy programozó, ezért prosti vagyok. Egyébként lehet, hogy neked fura, de én élvezem a szexet a párommal, ráadásul még "fizet" is érte. Ez ám az élet!
2019. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj, hogy el lehet-e fogadni anélkül, hogy elítélnének, az már más rtészta. Az emberek szeretnek mindig más dolgával törődni és mások életén csámcsogni, szóval úgy is meg kapod, ha megteszed. Én alapvetően kényelmetlenül érzem magam, ha a párom bármit is vesz nekem, mindig ara tanítottak a szüleim, hogy amit szeretnék azért dolgozzak és küzdjek meg, amit nem tudok saját keresetből megvenni arról lemondok. Ettől függetlenül nem szokott érdekelni, hogy más mit gondol rólam, meg mit súg össze a hátam mögött, én azon az elven vagyok, hogy van jobb dolgom is mint más életén pörögni szóval az sem érdekel, ha más pörög az én életemen.
2019. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha azzal foglalkoznek, hogy epp ki es mi miatt itelkezik felettem, soha nem hagynam el a hazat :D. A kapcsolatnak kell hogy megfeleljen egy adott helyzet. Nektek kell hogy megfeleljen, nem anyanak, nem apanak, meg a szomszedneninek.
2019. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!