Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog? Mi a megoldás? Lehet ez szakításra ok?

Figyelt kérdés
4 éve van barátom.Nagyon szeretjük egymást én már az eleje óta jóba vagyok az ő szüleivel így sok programot csinálunk velük.Őt viszont nem fogadta túl jól az én családom de ez az évek során változott és már nincs vele problémájuk.Viszont benne még mindíg ez él így nem igazán vannak jóban sőt kerűli őket hozzánk már át sem jönn nem hogy családi programokra.A szüleink a 4 év alatt még egyszer sem találkoztak mi egyre komolyabban gondoljuk a dolgot de félek hogy ez probléma lehet a jövőben.Mind 2 család húzza a száját félek találkozáskor is csak veszekedés lenne mi lesz így az esküvőn?Barátomat sem értem azt mondta volt családomnak ideje hogy ha kiváncsiak lettek volna rá megismerhették volna de szerintem ha valóban komolyan gondolná nem kéne hogy most már ő lépjen a családom felé?
2011. máj. 29. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi. Nem kell, nem is szabad ezt erőltetni. Ha majd esküvő lesz, vagy valamilyen hasonló esemény /gyerek/ összejönnek az ősök. Onnantól megy magától. Most legyetek ti jóban, az a fontos.
2011. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lord Sad and Bad ***** válasza:
100%

Szakításra nem ok.Legalábbis nálam nem lenne az.


Próbáld meg őt is megérteni,én se szívesen mennék oda,ahol nem fogadtak jól első alkalommal.

Viszont ha együtt tervezitek a jövőt,akkor valakinek engedni kell.

Leginkább a barátodnak kellene engedni,odamenni és új alapokra rendezni a viszonyt,még ha kellemetlen is lesz mindkét félnek. Am már csak koránál fogva sem várhatja el,hogy a családod keresse.

Megbeszélheted vele,hogy neked fontos,hogy normális kapcsolat legyen közte és a szüleid között,főleg ha együtt is fogtok élni.

A szüleiddel azért nem árt beszélni,hogy legyenek elnézőek és ők is értékeljék,hogy a barátod nyitott feléjük.Ha sor kerül ilyesmire..

2011. máj. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mind kettőtöknek igaza van picit meg is nyugodtam köszönöm:)azért még várok válaszokat
2011. máj. 29. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!