Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy gazdag pasi miért adogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gazdag pasi miért adogat csak úgy a pénzéből a barátainak?

Figyelt kérdés

Szóval ilyen 50.000-100.000 Ft ot simán úgy "kölcsönad" a barátainak hogy igazából soha nem kéri vissza!


Finoman megjegyeztem hogy erre azért nem kéne rászoktatni a baráti kört, de csak annyit mondott hogy ezt hívják barátságnak és ha valamiből többleted van akkor miért ne oszthatnád meg?


Félek hogy csak kihasználják.



2019. ápr. 7. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok :) Ha van pénzem, szeretem megosztani. Nem kihasználás, mert magamtól teszem.
2019. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Barátnője vagy? Akkor szakíts vele minél hamarabb, mert ilyen más pénzére is zsugori és irigy emberre nincs szüksége. Keress magadhoz valót inkább. Vagy csak nem a pénze miatt vagy te is vele?
2019. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én most kezdek többet keresni, de nekem is ez a tervem :D hogy ha látok helyeket körülöttem, akik elvannak akadva valamiben akkor kicsit átcsatornázok oda :D


Amúgy szerintem jobb ha nem kölcsön ad az ember. Az csak bonyolítja a dolgot.

2019. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már csak a szük barati körömnek adok de ott is a hatar 2millió a fölött kamatot számolok
2019. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És neked mi közöd hozzá?

Te inkább attól félsz, hogy neked kevesebb marad.

2019. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert szeret meg vásárolni emberi kapcsolatokat mert ezzel akarja őket lelkileg magához kötni tudat alatt hogy úgy érezzék hogy muszáj őt elviselni mert ... Lelkileg szegény de anyagilag nem azok akik ilyenek.

Mert aki lelkileg tényleg gazdag az tudja milyen emberileg a többi emberhez képest és nem tesz ilyet mert nincs rá szüksége.

2019. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 össze kéne jönnöd a kérdezővel :D
2019. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os lehet igazad van, de van akinek már csak ez jut, pl. sikertelen férfiak a nők társaságát veszik meg, vannak akik a haverokét is, vannak emberek akiknek nem olyan fontos a pénz, vagy csak egy bizonyos mértékben, vannak akik így akarják kifejezni a szeretetüket és vannak olyanok is, mint én pl. akinek élete nincs kvázi szóval adakozhat bőven (márha lenne :D).
2019. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen férges már egyesek agya... Magatokból indultok ki, miközben csak van neki, nem pénzfüggő, szeret segíteni. Komolyan fáj, hogy ilyen emberek, mintha kérdező vagy a hatos egyáltalán léteznek.
2019. ápr. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!