Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban elnézhető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban elnézhető hogy azt mondják egymásnak csak úgy hogy b*****d meg?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Mi még anyázni is szoktunk.
2019. ápr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Körülményektől függ. Én alapvetően bmegolok ha például eltörök valamit, sokszor mondom a paromnak is , hogy "bmeg Józsi hogy van ez?""bmeg Józsi ne benazz már" , de én ilyen vagyok, nem veszi komolyan, így nálunk belefér... Sőt, ha osszeveszünk nagyritkán, akkor is előfordul, hogy annyival zárom le,vagy zarja le ő,hogy "jol van, akkor bmeg"..


Igen, nem a legkulturaltabb modon nyilatkozunk, elofordul, sajnos nalunk mar neha toltelekszo a bmeg, de semelyikonk nem veszi magara. Mondjuk most bevezettunk egy káromkodás perselyt, azota normalizalodunk.

2019. ápr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Mi is szoktunk káromkodni anyázni b**azdmegozni, de ez természetes nálunk, egyikünk se veszi komolyan :)
2019. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
El hát!
2019. ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Szókimondóéknál van ilyen! 🙂
2019. ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem maga szó számít, hanem annak a jelentése. Egy baz­meg bármit jelenthet, 100% pozitívtól 100% negatívig. Úgyhogy nem lehet így megmondani. Mi bizonyos esetekben mondjuk egymásnak, de sosem bántó szándékkal, inkább a közös felháborodásnak hangot adva, meg ilyesmi.
2019. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen elég sűrűn. Meg azt is megbeszéltük, hogy ha kiakadunk egymásra én szidhatom az annyát ő pedig apámat 😂
2019. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MrPifta ***** válasza:
Simán. A "szeretlek, te köcsög" mondaton nevet egy külső fél :)
2019. máj. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!