Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki a rossz ebben a kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a rossz ebben a kapcsolatban? Kinek van igaza? Mit szóltok hozzá? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A férfi 28 évvel idősebb, válófélben van, 4 kisgyerek, 2 kutya és egy vállalkozás vidéken, ami nem nagyon megy.


Budapesten egy szórakozóhelyen ismertem meg.


Én nagyon szeretem a szexet, megláttam benne a potenciált és odasétáltam hozzá.


Azóta tart a kapcsolatunk.


Én szexkapcsolatként tekintettem rá, jó volt a megérzésem, hihetetlen jó szerető, soha nem volt hozzáfogható partnerem, de közelébe se ért senki.

Ő elkezdett érzelmeket táplálni irántam.



Én kényelmetlenül érzem magam ebben a kapcsolatban, mert tudom, hogy ennek a sztorinak semmi értelme, inkább szánalmas, teljesen elérhetetlen számomra, ha az eszemre hallgatok megmondom neki, hogy többet ne találkozzunk.


De mivel nagyon élvezem vele a szexet, nagyon jó társaság is, hihetetlen sokat nevetünk együtt, lemondani se akarok róla.


Egyszer próbáltam ezt elmagyarázni neki, rávezetni, mondtam hogy nem vagyok szerelmes belé stb. és annyira megsértődött .... uhhh... félek, ha ezt így elmondom neki, azt mondja, akkor soha többet ne keressem.


2019. ápr. 3. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Minek hülyíted szerencsétlent, van így is elég baja. Van neked lelked?
2019. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Tehát szórakozol a pasival, húzod az agyát, játszol az érzéseivel, csak azért, mert neked a szex fontosabb, mint az illető. Grat!
2019. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg ezt , és ne keresd többé.
2019. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Biztos vigasztalni fogja a 4 gyereket, hogy csak azért válik el a szerelmes apuci, mert te nem merted megmondani, hogy nem vagy képes érzelmekre, szíved nincs, csak pinád.

Hazudsz, hogy farokhoz juss.

Ez mennyire szánalmas, hogy egy lyuk irànyitja az élezed? Felfogod, hogy hàny ember élete megy tönkre, csak mert te élvezni akarsz?

2019. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom senkinek nem tűnik fel a kamu történet. :)

Meg a "28 évvel idősebb" .

Jobbat találj ki. Nem életszerű.

2019. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Megismerkedésünk előtt is válásban volt, talán második éve, hogy nem tud elvállni a nőtől, mert az pénzt akar tőle a válásért.



" szíved nincs, csak pinád. hazudsz, hogy farokhoz juss "


Épp erről van szó –

nem a dugásról szól vele a szex, ahogy eddig minden más férfinál, akivel voltam (nálad is egyértelműen).


A szex vele egészen más, ahogyan csókol, ahogyan kényeztett, ahogyan hozzám ér, ahogy csókolja szívja a nyakam ..hmmmm...



Szerintetek, ha megmondom csak szex és más semmi biztosan dob? Vagy azt mondja, oké, nem baj, legyen igy.

2019. ápr. 3. 18:03
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Te nem vagy tudatában annak, hogy vannak generációk, akik nem szupermarket termékként használták a másikat az ágyban, nem ebben nőttek fel. Ezért nagyobb felelősséggel érdemes kezelned a 40-50eseket, mert ők hisznek az érzelmekben is. Amit te csinálsz vele, az egyszerű gyerekes játszadozás az ágyban, a korodbeliekkel csinálj ilyet. Hogy nem olyan jó a szex a szintén szupermarket, tárgyként kezelő 20asokkal? Azt meg is értem, de ha te jobbat akarsz, akkor adj is, ne csak élvezz.34N.
2019. ápr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Ezt benyelted rendesen.

Aki válni akar, az válik.

Egyszerűen fogja a cuccait, csomagol, és elmegy. Aztán beadja a válást, ami csak papírforma innentől.

Nem kell hozzá a feleség beleegyezése. Fizetni pedig gyerektartást fog, ami a fizetése 50%-a, ennyi gyerekre.

Magyarul téged annyira nem szeret, mint a kényelmes kis életét és a pénztárcáját.

Nyugi, nem fog miattad válni, és az se fogja érdekelni, hogy szereted-e, amíg szétteszed a lábad.

2019. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én nem akarom, hogy miattam váljon.


Nem akarok belefolyni a családi életébe. Egyszer találkoztam az egyik gyerkőccel, nem örültem neki, kellemetlenül éreztem magam.

2019. ápr. 3. 18:27
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon cuki, ahogy itt hergeled az embereket.

De aki akar az ma Magyarországon simán elválhat, a másik fél beleegyezése nélkül, ezt majd azért vedd figyelembe az új mesédnél :D

2019. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!