Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a pasim úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a pasim úgy nézzen rám, mint egy szexi nőre?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolat. Én nekem, bár nagyon jó alakom van(nagy fenék és mell, vékony derék), sosem volt ilyen szexi kisugárzásom. Nem tudom, miért. Sose volt az, hogy nekem estek volna, vagy mondták volna, hogy szexi vagyok.

A lényeg, hogy a párommal a kapcsolat elején is nyögvenyelősen ment a szex. Sosem hoztam teljesen lázba. Volt, amikor abba hagyatta velem, mondván, hogy pasi létére ő most nem fog tudni elmenni. Gondolhatjátok, mit éreztem. Mindig azt mondta, hogy nem kezdeményezek, meg nem pajzánkodom vele. Amikor próbálkoztam, szerinte az se volt annak mérhető(simogattam, befeküdtem meztelenül mellé, szexiztem, szexi ruhát vettem fel).

Egy idő után feladtam, és mára már egy éve, hogy nincs szex.

Igen, jól olvastátok. Minden szabadidejét velem tölti(nem élünk együtt), progamozunk, napi több órát beszélünk telón, ha nem találkozunk, szinte mindig együtt alszunk. Volt, hogy emiatt majdnem szakítottam, de ő ragaszkodik hozzám. És én is hozzá, és megakarom ezt javítani, de nem tudom. Nem tudom felállítani neki. Elméletileg az exével napi 2x is csinálták, az exe képeken is látszik, hogy ilyen igazi vadmacska típus. Én nem.

Ápolt vagyok, sminkelek, edzettem, csinosan öltözködöm, magassarkút is hordok(azt szereti), mégis, nem mozgatom meg.

Akármikor rákérdeztem, hogy mi a baj nem tudta megmondani, csak, hogy nagyon szeret meg imád.

Mégis milehet a baj?

Mostmár tényleg azon gondolkodom, hogy ennek itt a vége.


2019. ápr. 10. 17:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ennek egy évvel ezelőtt is itt volt a vége.
2019. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már rég elmúlt a tűz, a vonzalom köztetek. Nincs értelme erőltetni, ha eddig nem ment. Aki szeret az fog izgulni rád mindig is, de feltétlenül kell a szerelem,vonzalom,bizalom (természetesen kinek,mi). 21/F
2019. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Ezt úgy hívják, hogy nincs meg a kémia. Szomorú dolog, mert lehet, hogy attól még szeret tényleg, de nem fog működni. Az is lehet, hogy nagyon rástresszel már és emiatt nem működik...
2019. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
Te szexi vagy. A pasid a problema,nem te.
2019. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet h fadarab vagy az ágyban? Vagy h mindig ugyanabban a pózban csináljatok?
2019. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a pasid meleg.
2019. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

#5

Szerintem inkább az lehet a probléma, hogy nem visel csipkés bugyogót meg combfixet a kérdező. (visítva nevetgél)


Semmi baj sincs veled kérdező, a pasid nem gerjed rád, kész, majd lesz más akivel meg frenetikus lesz a szex.

2019. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

Ha ez igaz, a francért nem kerestél olyan csávót, aki vonzódik is hozzád? Sőt, imádja az alakodat.


Én pl. nem vagyok egy bombanő-alkat, mégis tudtam nem egy, nem kettő olyan csávót kifogni, akit lázba tudok hozni.

2019. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%

Azért nem vagy szexi, mert hiszed el magadról, hogy az lehetsz. Ha dögösnek érzed magad, gyerekjáték a csábítás.


A sráccal pedig már összejönnod sem kellett volna... Most komolyan, szerimted ennyit érdemelsz, hogy a másiknak fel sem áll rád?

2019. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Van amit nem lehet erőltetni.


Bármilyen jó csaj is legyél, ha a pasid nem gerjed rád, akkor ha fejen állsz sem fog.



(Volt egy rövid kapcsolatom egy tényleg modell alkatú lánnyal. Magas, vékony volt, gyönyörű fekete hajjal. Igazán szép. Csak valahogy nem mozgatott meg eléggé. Aztán megismertem egy kis 150 centis átlag barna csajt, aki vonzott mint a mágnes szexuálisan. A végén szakitottam a lánnyal, mert megcsalni nem akartam, de egyértelmű volt, hogy nem rá vágyom. Pedig abszolút értékben 1000x jobb csaj volt, mint a másik lány).

2019. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!