Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel elrontottam?

Figyelt kérdés

Összevesztem valakivel, akivel ugyan nem vagyok párkapcsolatban de elég intenzív helyzet. Tegnap írásban beszéltünk, és azt mondta, hogy ha nem vagyok megelégedve a mostani helyzettel, akkor kísérletezzek másokkal ha akarok, amíg kitalálom, hogy mit akarok. Azt mondtam, hogy nem tudom kitalálni, mert ő nem ad nekem semmi konkrétumot. Azt válaszolta, hogy akkor már lehet hogy tudom, hogy nem őt akarom, hanem valaki olyat aki mindenben nyílt és őszinte. Ez hirtelen nagyon rosszul érintett, ezért annyit mondtam, hogy 'ne menj el.' Ez nagyon hisztis fszság? Attól félek, hogy már eddig is túlságosan felvállaltam, hogy nagyon vonz engem, és így kevésbé fogom érdekelni. (Egyébként 99%-ban mindig ő keres először)

23/L



2019. ápr. 4. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem rontottad el, de ezt a pasik akkor mondják, ha lesz@rják, kivel vagy, nem akarnak semmit.. ( nekem is mondtak ilyent, csak onnan tudom )
2019. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ki kellene találnod, mit akarsz. Ez nem felnőtt viselkedés.
2019. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondtak ilyet. Semmit nem akart tőlem csak szexet. Minden nap írt, kedveskedett, volt sok szex, összebújás, közös programok. De mindig azt mondta, hogy ismerkedjek másokkal is, nekem meg ez mindig nagyon fájt. Ilyet tényleg csak az mond akit nem érdekelsz, ezt nálunk be is bizonyosult végül. Bárcsak előbb hagytam volna ott.
2019. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel rád hárítja az összes felelősséget, és nem akar választ adni arra, hogy ő mit szeretne tőled, ezért csak szexre használ.

Valamint a port is rád veri, mármint hogy nem tudod eldönteni mit akarsz, így ez egy kényelmi helyzet számára.Az hogy ő keres mindig semmit nem jelent, csupán annyit, hogy fenntartja ezt a jelenlegi semmilyen lebegő állapotot, aminek köszönhetően szexhez juthat. Te pedig gyötrődhetsz magadban, hogy eldönts egyedül mit is akarsz,anélkül hogy tudd a másik félnek milyen gondolatai, érzései vannak irántad.Ami alapvetően nem normális,ha valóban csak rajtad múlna minden. Amint közlöd vele határozottan mit is szeretnél vele, ő majd ki fog hátrálni.

2019. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván, hogy ilyet ne mondjon...


De ha az ellenkezőjét mondja akkor azért szidják, mert "birtokolni akar".


Most tényleg csak egy kérdés: Mit kellene mondani? Néha az az érzésem, hogy minden lehetőség rossz.

2019. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajna minden igaz erre a helyzetre, amit leírtak előttem.Nem akar ő tőled semmi komolyat, és a felelősséget is rád tolja.
2019. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!