Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen lépéseket tennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen lépéseket tennétek? Csak a kérdésemre légyszi!

Figyelt kérdés

Vissza fogadtam a férjem, de a volt barinő próbálkozik még mindig nála.

Veszélyben lehetek? Mit tegyek, hogy leálljon?

Javaslatok?



2019. ápr. 15. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Veszélyben lehetsz igen. Azzal a nővel csalt meg, tehát ő valamiben jobb volt nálad, a férjed számára. Én soha nem tudnék bízni!
2019. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
83%
Te semmit. A helyzet az, hogy bármit tennél az csak téged alacsonyít egy szintre. Ha a férjed nem dobja ki, nem zárja ki egyértelműen... akkor lesz egy második szakításotok.
2019. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem lennék a helyedben! A férjed nem téged szeret, hanem azt a másikat. Ezzel le is írtam mindent. Csak alázod magad ebben a helyzetben.
2019. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek. Te semmit nem tehetsz. A férjednek kellene leállítani.

Esetleg, ha még nem tetted, mondd neki, hogy kifejezetten feszélyez, hogy a csajszi nem akar odébb állni.

Bizalmat szavaztál a férjednek, próbálj bízni abban, hogy meg is érdemelte és leépíti a szeretőt.

2019. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Hogyan próbálkozik?

A férjed nem tiltotta le?

Akkor annyira nem akar eltávolodni tőle...

2019. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyezz bele, hogy a férjed bevonja a csajszit közétek egy hármas viszonyba, mindannyian jól járnátok. Úgyis nyomul az iszlám Európában, tehát a háremé a jövő, ideje elkezdeni hozzászokni...
2019. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem szeret a férjed.. Minek vagy vele? Minek visszaülni egy langyos szr kapcsolatba ami egyértelműen nem működik?
2019. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van gyereketek vagy közös lakáshitel, ami összetartja ezt a házasságnak csúfolt szarkupacot? Nem értem egyelőre, hogy mit szeretnél.
2019. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!