Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az egyik fél jóval tehetőse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fél jóval tehetősebb a másiknál az a későbbiekben milyen hatással lehet a kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfivel, eleinte nem tudtam az anyagi helyzetéről szinte semmit. Nem nagyzolt azzal hogy gazdag lenne. Majd a hónapok alatt szépen kirajzolodott minden. Nem is ezzel van a baj. Hanem hogy nem tudom hogy ez milyen hatással lehet a kapcsolatunkra. Mert azt már pedzegette hogy ha komolyabbra fordul közt ünk a dolog akkor szeretné ha a mostani munkámat befejezném, és majd nála dolgozhatnék, vagy egy vállakozást inditsak majd el, amiben ő támogat. De én emiatt kellemetlenül érzem magam, mert mindig is saját magam oldottam meg mindent, és ha nem is éltem túl jól, de elvoltam. Meg nem is szeretnék tőle függeni. Én gondolom túl vagy ez a későbbiekben tényleg feszültség forrás lehet közöttünk?
2019. ápr. 15. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Két szegény ember meg tuti belerokkan mire összekapar valamicske élhető-lakható vagyont, nem baj az ha egyiküknek van hova vinnie a másikat.

Akkor keletkezik feszültség ha egyikük menet közben kiszáll, ha együtt szépen elhullámvasutaznak a célig akkor mindenki jól járhat, de ez nagyon ritka manapság.

2019. ápr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Semmiképp se fogadd el a munkáját, ne függj tőle, pénzt és egyéb segítséget se! A végén azt fogja mondani, hogy élősködsz rajta, ez a legjobb emberből is kikívánkozik ha vita kerekedik. Legyen egy rendszer hogy ez a tiéd, az az övé. És semmi ne legyen közös. Dolgozz meg mindenért ugyanúgy mint eddig.
2019. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
"Mert azt már pedzegette hogy ha komolyabbra fordul közt ünk a dolog akkor szeretné ha a mostani munkámat befejezném, és majd nála dolgozhatnék, vagy egy vállakozást inditsak majd el, amiben ő támogat. De én emiatt kellemetlenül érzem magam" - Nálam is megszólalna a vészcsengő ilyen esetben.
2019. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, én nem igazán mennék bele ilyen kapcsolatba. Se azt nem tartom jó ötletnek, ha a tehetősebb félnek kell átrendeznie az életét fapadosra, se azt, főleg az elején, hogy a tehetősebb fél fizessen mindent a másiknak, azt meg nyilván nem, hogy mindig külön program...


"ha komolyabbra fordul közt ünk a dolog akkor szeretné ha a mostani munkámat befejezném"

Ez mondjuk nekem kifejezetten ijesztő, biztos, hogy felvillanna nálam a piros lámpa.

2019. ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
#4, ha szerelmes és komolyra tervezi vele akkor bármilyen kijelentést tehet neki, nem veszi rossz néven még az elején, mert a szerelem olyan mint a drog. Viszont később sok sok megélt helyzet után világosan látni fogja hogy érdemes e vele folytatni. Ha tényleg szerelemről van szó, akkor ha odafigyel és okosan áll a pasihoz nem tudja irányítani, mindenki a maga ura marad.
2019. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, mesének tűnik amit írok, de én ilyen hapsival jöttem össze. eleinte nem fedte fel hogy gazdag, tömközzel jött , adidas cipő volt a legmárkásabb dolog rajta....szóval “ tesztelt”, de nekem tökmindegy volt, csak talizzunk :)

Aztán mikor bevallotta, hogy az apja egy 400 milliós éves forgalmú céget vezet, és ő fogja valamikor átvenni, meg hogy Buda egyik legpatinánsabb részén lakik, szerény 250:nm es házban én ott akartam hagyni mondam, hagyjuk a fenébe . ( én akkor pálya vmi 100at kaptam, épphogy kijött az albi+ a kaja belőle....)

Visszakönyörögte magát, hogy ilyen rendes, tisztalelkű lányt ő sehol se fog találni, fogadjam el, igy ahogy van, mertbelehal ha elveszít....

Na, visszafogadtam. Amikor a szüleinek bemutatott, nagyon durván hidegen fogadtak. Sikeres üzletember apuka, meg a túlszolizott, műtöt újgazdagné..... amikor meghallották, hogy eljegyeztük egymást, félrehívták előttem (!) afiukat és felvilágosították, hogy eszébe ne jusson......Erre kiabálni kezdett velük, és összepakolt pár cuccot, mondta, hogy bocs, akkor poshatjatok meg a pénzetekben. És hozzám költözött 2 gatyával és 3 inggel :)

Na, szó ami szó, végül lett eljegyzés ( ketten voltunk :D) ésegy kis 10 fős esküvő, olyan barátokkal, akik támogattak minket.

Nem 250 nmes palotában lakunk, de pár éve beindított egy kis vállalkozást. Hála az égnek, van esze és érzéke is hozzá, nem azapja pénzéből van. ( akiegyébként megenyhült, néha jön hozzánk, az anyja viszont alkoholista lett állitólag, mert elvettem a pedigrés fiát

2019. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na ezaz. Én nem tudom ezt az életet finanszírozni magamnak, azt meg nem akarom hogy ő fizessen helyettem. Habár nem érti hogy miért nem. Ezért is mondta hogy más munka kell nekem, amiben majd ő segít. De ha segít megintcsak tőle függenék. Itt kialakult egy bűvős kör.
2019. ápr. 15. 13:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kiszolgáltatott helyzetben akar tartani, hogy majd ad neked jól fizető munkát, hogy te is olyan színvonalon élj ahogy ő.

Eleve ilyen kapcsolat hogy a párod a főnököd, hát nekem necces, én nem mennék bele. Neked kell dönteni hogy akarod e vagy sem. Annyit tudok mondani hogy én még a saját testvéremtől se akarnék függeni, mert hányt már fel dolgokat, azóta egy forint értéket se fogadok el tőle.

2019. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha mincs pénze az a baj, ha van akkor az
2019. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6-os:ezen a pedigrés dumán sírva vinnyogok. Férjeddel sok boldogságot kívánok!


Kérdező, ha legalább akarná, hogy független legyél, akkor még drukkolnék is Nektek. De így még addig oldj kereket, amíg szabad vagy.

2019. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!