Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg, hogy másként is lehet tálalni a dolgokat?

Figyelt kérdés
Esküvőre készülünk vendégként. Vettem egy ruhát, egy karcsúsított, szép ruha. Mikor meglátta, olyan szintű undor ült ki az arcára, hogy leírni nem tudom. Közölte, hogy hogy néz ez ki. Aztán csak felpróbáltam. Közölte, ez szarul áll. És amúgy is virágos és minek van a derékrésze megszabva. Teltkarcsú vagyok, de nem az a szétfolyós, hanem van derekam, csípőm. Keresett nekem a neten ruhát. Mell alatt szabott kismama fazont, mell alatt szabott alul bő ruhát, illetve zsák ruhát, mert nekem ez állna jól. Majd kifejtette, hogy a ruhák nagy része nekem nem áll jól, mert nem vagyok elég karcsú a szép ruhákhoz. Mert természetesen neki a szép ruha a teljesen testhez álló, mindent megmutató. És persze ő nben jön el velem ruhát venni, mert az fárasztó. Végre kezdtem magam jól érezni a bőrömben, úgy éreztem, viszonylag jól nézek ki. Most úgy érzem, egy tehén vagyok, egy dagadt hájpacni, aki szarul öltözik. Mert persze azt is megkaptam, hogy nincs semmi stílusom. És nem érti, miért sértődtem meg. Szerinte hisztis vagyok, és nem tudom elfogadni a kritikát.
2019. ápr. 16. 08:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%
Nyilván igaza van, csak durván tálalta. Érdemes lenne kompromisszumot kötni, és olyan ruhát választani amiben nem leszel nevetséges.
2019. ápr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Egyfelől nem helyesen tálalta, másfelől mit is? Egy teltkarcsú nőnek nem állnak jól a kismama fazonok meg zsákruhák, bár a hasat eltakarják, ez igaz. De a karcsúsított ruhák állnak jól. Mert a mindent eltakaró optikailag szélesít is. Én a helyedben a következőket tenném: felvenném azt a ruhát ami nekem tetszik. Közölném vele, hogy köszönöm, hogy ilyen "kedvesen" segített a kritikával, de én így érzem jól magam. Végül elgondolkodnék rajta, hogy akarok-e egy ilyen surmó alakkal járni, akinek nem tetszem és rombolja az önbizalmamat. Kényelemből és félelemből benne maradni egy ilyen kapcsolatban hót felesleges.
2019. ápr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Egy telt nőn is nézhet ki jól testre simuló ruha ha jó a mintája vagy a szabásvonala olyan, hogy karcsúsít.Nem tudom milyen virágos(nagy,kicsi a ruha) lehet az a gond, hogy optikailag kövérítenek a virágok.Mennyire vagy ,,tehén" amiért csak a zsák ruhák állnak jól a párod szerint?
2019. ápr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Olyan ruhat nem vennek fel, ami lathatolag ennyire szarul all, de ilyen pasival se mennek semerre sehova tovabb. Max. ki a kapcsolatbol.
2019. ápr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Körte alakú vagyok. Nagyobb a fenekem, vastag a combom. Tudom, hogy neki ezek s vékony homokórák jönnek be. Mint minden pasinak. De én sosem voltam olyan. Miért nem fogad el olyannak, amilyen vagyok?
2019. ápr. 16. 08:39
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Minek eroltetsz magadra egy ilyen kapcsolatot? Elvezed a folyamatos megalazottsagot vagy varsz a csodara?
2019. ápr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha mindig is ilyen voltál és ő ennek tudatában jött össze veled,akkor te csak egy pótlék vagy. Ezt te élvezed? Nem az a kérdés, ő minek jött össze veled, a kérdés az, te miért vagy vele? Nincs önbecsülésed?
2019. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%

A pasik nagy része képtelen normálisan kommunikálni. A ti esetetben is azt gondolom, hogy ez van, és az érzelmi intelligenciaszintje is a nullához közelít. Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy sokkal őszintébb a visszajelzése arról, hogy hogy áll ez a ruha, mint egy kedves bolti eladónak. Akinek vastag a feneke, combja, annak tényleg nem előnyös egy tapadós, virágos ruhát felvenni. De a hozzád illő ruhák megtalálása nem az ő feladata, hanem neked kell megtalálni a stílusod, mert ha nem érzed jól magad egy ruhában, akkor az nem is fog jól állni neked. Ha pedig beleszeretsz egy előnytelen ruhába, akkor a boldog ragyogásod képes megszépíteni bármit.

Ilyenkor érdemes megnézni a másik oldalt is. Te mit tennél, ha ő felvenne egy szerinted rémes ruhát, hogy ő ebben akar jönni? Őt utálnád, a párod tartanád rondának, vagy csak azt szeretnéd, hogy normálisabb ruhát válasszon, mert ebben hülyén néz ki? Naugye...

2019. ápr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem fogad el, mert nem szeret.Kényelmes számára, hogy vagy neki, és az, hogy megalázhat, mert hagyod neki.Tehát még mindig nem vágtad ki a francba, ahová való.
2019. ápr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%

A kapcsolatotok alapvetően milyen? Máskor is képes így viselkedni veled? Tudatja, hogy fontos vagy, szeret, és nem pótlék vagy?

Ha máskor sem érzed azt, hogy annyit tesz érted és a kapcsolatotokért, mint te, akkor tényleg érdemes átgondolni, hogy mi tart mellette. Ha alapvetően nincs probléma, akkor egy kis fejtágítást megérdemel, mert amit tett színtiszta parasztság, de szakítást nem feltétlenül.

2019. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!