Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt majd kiderult, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt majd kiderult, hogy megsem?

Figyelt kérdés
Valoban a Facebook elrontotta a kapcsolatom. Napokban kaptam egy uzenetet, kamu felhasznalorol, hogy a baratnom megcsal. Mi a kapcsolatunk elejen leszogeztuk, hogy nem vagyunk kivancsiak egymas multjara (vagyis az elozo kapcsolataira, nem veletlen ert veluk veget). Tavkapcsolatban vagyunk, de igyekszunk minden hetvegen egyutt lenni. Na mivel persze kivancsi voltam, hogy kivel csal meg irtam neki, hogy bizonyitsa be. 4-5 csavoval valo levelezest elkuldte nekem, amiben meg kepek is voltak. Ezzel a lendulettel, elhordtam mindennek. Igen sajnos, nagyom banom mar, de akkor elontotte az agyam a forrosag. Vegul az egyik haverom nyitotta fel a szemem, hogy ezen nem voltak datumok, es ezeket boven elottem levelezte. Nem akar megbocsajtani, mondvan megsertettem, nem bizok benne, pedig okot se adott. Jogos! Ti az en helyembe mit csinaltatok volna? Es most mit kellene?
2019. ápr. 17. 07:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég zavaros ez a történet...
2019. ápr. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Marmint a beszelgetesekrol az illeto aki elkuldte baratnom levelezest az letakarta a datumokat. De akkor nem azt figyeltem hogy mikori volt a beszelgetes, hanem h mit irt. Utolag jottem erre ra, hogy bedoltem.
2019. ápr. 17. 07:33
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Ekkora egy kesze-kusza, zagyva történetet...érthetetlen az egész.
2019. ápr. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Simán érthető.

Kérj bocsánatot!

Mutasd meg neki is miről van szó, légy őszinte.

2019. ápr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
sztem is mutasd meg neki, és azt is gondoljátok át, ki akar nektek bekavarni...?
2019. ápr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is érthető.

Kérj bocsánatot és basszus tanulj meg az érzéseiden urakodni, mert fiatalabb koromban pont ilyen voltam és baromi kemény amikor - sokan - nem tanulnak meg magukon uralkodni. Téged “ment” meg csomó helyzetben, meglásd... most is látnád. De most egyet tehetsz, hogy elnézést kérsz, és máskor higgadtan deríted ki mi van, ne egóból, meg hogy “jaj ez nekem de fáj”... nyílván fáj :) de mindig ott a lehetőség, hogy mi van ha tévedsz?

2019. ápr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Mit nem éretetek ezen??

Amúgy azért jobban utána kérne járni.Haverod adott egy kételkedési lehetőségét,de mivan ha valóban most történt? Milyen képek voltak? Azt már csak tudod,hogy néz ki a párod akkor és most.

Kamu felhasználó megvan még? Írd meg neki,hogy tudod,hogy kamuzik,dátumok sincsenek. Akkor ott majd kiderül mit reagál.

2019. ápr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
2 evvel ezelotti beszelgetesek. A baratnom utana elkuldte ezeket a beszelgeteseket datummal.
2019. ápr. 17. 08:20
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is.....

A barátnőd levelezéséhez csak olyan ember férhet hozzá aki vagy feltörte a fiókját vagy a levelezést vele folytatta.

Ha egy EX pasival levelezel aki vissza akarja szerezni akkor valószínűleg minden trükköt bevet, erre számíthatsz.

Mielőtt páros lábbal beleszállsz a párodba én először megmutattam volna neki a kamu profilt és hogy mit küldött és kíváncsi lettem volna a reakciójára, mert az nagyon beszédes tud lenni.

A helyedben bocsánatot kérnék a viselkedésed miatt, de megkérdezném a páromtól, hogy ki lehet a kamu profil mögött és hogy lehet a birtokában a személyes levelezése? Mivel állításod szerint 4-5 férfivel folytatott levelezését is elküldték neked, akkor vagy kiadta a telefonját a kezéből és valaki lementette vagy valaki feltörte a fiókját, amiből lehet még később kellemetlen szituáció.

41F

2019. ápr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Még valami.....

Jó dolog a FB, de a messengeren is van "törlés" opció, az exeimmel folytatott pikáns levelezéseimet nem tárolom a telefonomon, mert ha a mostani párom meglátja leüvölti a fejemet. Ha "archiválom", akkor persze más a helyzet, de miért őrizgetném az exemmel folytatott beszélgetéseket még az évek múltával? Néhány közös fényképet még megértenék, de egy komplett levelezést?!!!

41F

2019. ápr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!