Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt majd kiderult, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt majd kiderult, hogy megsem?

Figyelt kérdés
Valoban a Facebook elrontotta a kapcsolatom. Napokban kaptam egy uzenetet, kamu felhasznalorol, hogy a baratnom megcsal. Mi a kapcsolatunk elejen leszogeztuk, hogy nem vagyunk kivancsiak egymas multjara (vagyis az elozo kapcsolataira, nem veletlen ert veluk veget). Tavkapcsolatban vagyunk, de igyekszunk minden hetvegen egyutt lenni. Na mivel persze kivancsi voltam, hogy kivel csal meg irtam neki, hogy bizonyitsa be. 4-5 csavoval valo levelezest elkuldte nekem, amiben meg kepek is voltak. Ezzel a lendulettel, elhordtam mindennek. Igen sajnos, nagyom banom mar, de akkor elontotte az agyam a forrosag. Vegul az egyik haverom nyitotta fel a szemem, hogy ezen nem voltak datumok, es ezeket boven elottem levelezte. Nem akar megbocsajtani, mondvan megsertettem, nem bizok benne, pedig okot se adott. Jogos! Ti az en helyembe mit csinaltatok volna? Es most mit kellene?
2019. ápr. 17. 07:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igazabol kozottuk csak 1 volt baratjaval torteno levelezes volt. A tobbivel ilyen idopontokat beszeltek meg hogy hol talalkozzanak. De mondom. Ezek tobb eves uzenetvaltasok. Nem szokta torolni a beszelgeteseit senkivel..
2019. ápr. 17. 11:06
 12/12 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hivják " bolhábol csinálsz elefántot "
2019. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!