Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jobb egy házas, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb egy házas, vagy párkapcsolatban lévő pasi?

Figyelt kérdés
Ti nők ennyire gyűlölitek egymást?! Nektek ez valamit státuszt jelent, hogy elszerettem egy másik nő pasiját?! Mert ha rákérdezel arra a nőre, hogy "nem zavar téged, hogy annak a pasinak családja van?" erre a válasz, hogy az én férjemnek se néztek, hogy van családja"...mi ez valami visszavágó? (mindenesetre akinek nem inge, ne vegye magára köszönöm)
2019. ápr. 17. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

Mert izgalmas, titokzatos egy ilyen kapcsolat.

Bár én csak olyan nős pasival voltam aki vallofelbem volt.

2019. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1:Te eseted oké, de azért legyen már egy kis tartás az emberben nem?
2019. ápr. 17. 16:06
 3/11 Izabella220 ***** válasza:
100%
Mert önzőek az emberek.Csakis az önös érdekeik fontosak más nem.Am meg kérdező hiába akar valaki nős egyént az ha nem vevő rá.
2019. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Kedvencem, mikor az egyik egyetemi nő osztálytársamat megcsalta a pasija egy másik nővel. Akkor a másik nőt minden szir-sza.rnak elhordta, hogy miért mászik rá más pasijára amikor tudja, hogy van valakije, mekkora rib.anc, ku.rva stb. Aztán rá nem sokra ő jött össze egy olyan pasival, akinek komoly kapcsolata volt. Persze ezzel így nem volt semmi problémája, nem érezte magát vétkesnek. Érdekesen gondolkodnak a nők ebben a témában.
2019. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ahogy írod. Attól érzi jó nőnek magát, ha elszereti más párját. Ha jobb nőnek bizonyul mint az, akit elvett és gyereket csinált neki a pasas.

Pont azért, mert őt a kutya se akarja elvenni.

Sok esetben nem is érdekli a férfi miután megszerezte. Igazából nem őt akarja, hanem a másik nővel verseng. Amint kikerül a képből, a pasiban már nem is talál semmi izgalmasat.

2019. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Ehhez is két ember kell, én nem szeretem a foglalt pasikat, de előfordult hogy házas férfi kezdett ki velem. Sablonszöveg a romokban az élete, és azt várja, hogy megsajnáljam. Nyilván semmi nem volt köztünk, ami nem rajta múlt, de azért amikor kiderült, én lettem a qva, mert kikezdtem a férfival...

Másik hasonló eset, kollégám volt, semmit sem akartam tőle, néha munka közben beszélgettünk, kérdeztem tőle ezt azt a munkával kapcsolatban. Aztán másik kollégától hallottam vissza mekkora qva vagyok, mert kikezdtem XY-al...

A férfiakat sem kell félteni, egy egyszerű beszélgetésbe képesek olyanokat beleképzelni, ami ott sincs ( tisztelet a kivételnek).

2019. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Izgalmas olyannal viszonyba kezdeni, akinek van valakije.
2019. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

Egy ember sosem egy másik ember tulajdona. Legyen nő,férfi. Létezik , hogy emberek egymásba szerettek. Sokszor a második az igazi.

Valaki azt hiszi a házasságáról, hogy az a tökéletes kapcsolat, aztán találkozik mással olyan érzések kerítik hatalmukba amit addig sosem érzett, rádöbben az első csak szeretet volt szimpátia. Akkor ez az egyén nem változtathat, mert akkor gerinctelen? Két házasságban élő nem jöhet össze, mert egyszer tévedtek? Mi ez az eszméletlen birtoklás, a társ tulajdonként való kezelése?

2019. ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8. Nem, ha rájön, hogy nem ő az igazi, vgay ha kezd kialakulni mással valami "jobb", akkor kilép a kapcsolatból, és jöhet a másik tiszta lappal. Amit te itt felvázoltál az a "majomeffektus", hogy addig nem engedi el az ágat, amíg nincs másik! Sőt sokan utána sem engedik el!
2019. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
A legritkább esetben érezhetik úgy a házas pasival kezdő nők, hogy "elszeretik" más férjét, ugyanis a pasik ilyenkor előadják a "semmi nincs köztünk" és "válófélben vagyok" típusú szövegeket. Legalábbis én csak ilyen eseteket ismerek. Semmi kihívás nincs benne.
2019. ápr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!