Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A homoszexualitás miért okoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexualitás miért okoz ösztönös undort a heteroszexuális férfiakban?

Figyelt kérdés

Néztünk egy filmdrámát barátnőmmel és volt benne egy mellékszereplő idős férfi aki egy fiatal huszonéves fiú után vágyakozott és ábrándozott.


Valami szörnyű undor szerű érzés jött fel rendesen fizikailag a testemben és mondtam hogy ezt nem tudom tovább nézni, mert olyan rossz érzést okoz.


Pedig nem utálom a melegeket vagy ilyesmi, de csak egy ilyen jelenetet is rossz volt látni, pedig semmi szex nem volt benne.



2019. ápr. 17. 20:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Biztos belegondolsz.

32/f

2019. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%
Mindjárt jön valaki, aki majd megmagyarázza, hogy ez azért van, mert látens meleg vagy.
2019. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
15%
Azért, mert a b*ziság természet - és normaellenes. Minden normális emberben undort keltenek, mert azok :undorítóak.
2019. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
18%

Ne gondold, hogy csak a férfiak!

A nők is undorodnak tőlük.

2019. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Egyébként értem hogy sok filmbe már "kötelező" homoszexuális karaktert is beletenni, hogy gondolom segítse a többségi társadalom általi jobb elfogadást, de inkább olyan nagyon idegen, zavaró, ijesztő és taszítást okoz mintsem elfogadó érzést.
2019. ápr. 17. 21:09
 6/24 anonim ***** válasza:

Lényegeben ösztönösen bele képzeled magad, szerintem...


Én is igy vagyok vele nem utálom a melegeket az ő dolguk hogy kit szeretnek (sőt szerintem tok okes hogy szabadon szerezhetünk, mivel a családom elég konzervatív és már olyan is volt hogy úgymond tradicionális pár választás, mint régen hogy hasonlo kultúrából anyagi háttérből etnikumbol kivalaszak a jövőbeli feleségemet, persze akik megfeleltek szabadon valszthattam belőlük meg ők is szabadon választhattak ha tetszem nekik 1-2 vel találkoztunk is mert szüleink bemutattak egymásnak... Először oke azt mondtam adok neki egy esélyt, de végül elkezdtem lázadni had válasszak én szabadon azt akit szeretek! (Egyszerűen nem éreztem egyiknél sem a szikrát) És most nemrég szerelmes lettem egy teljesen mas kultúrából, etnikumbol való lányba [ázsiai...] és fuuu én sem hittem hogy ezt mennyire mi nem dontjunk el)


Szoval ezért is nem tudom le szólni a melegeket! Csak neha én is beleborzongok ha látnék homoszexuálisokat (talán a lezbiket még nem... elvégre a lányokat szeretem...de szerintem a férfiak 98% igy van vele)


Mindenesetre ne gondolkod tul ez a dns be van írva a szerelem pedig még ezt a kódot eletosztont is felül írja!

2019. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
31%

Való igaz, nő vagyok és én is undorodom tőlük. Sokkal hamarabb elfogadom, ha leszbikus szexfilmet látok, mint hogy megnézzek egy meleg filmet. Hogy miért, azt meg is tudom magyarázni.

A nők alapvetően (legalábbis a többség) érzékeny, gyengéd élőlények. Ebből fakadóan, ha két nő gyengéden közeledik egymáshoz, sokkal inkább elfogadható számomra, mintha két férfinak született egyed megpróbál nőként viselkedni és kényeskedve vonaglanak egymáson. Már attól is a hideg ráz, ha egy meleg ember kényeskedve beszél, affektál. Egyszerűen annyira természetellenes, hogy bármennyire is próbálom elfogadni, nem megy.


Ettől függetlenül nem bántom őket, sosem éreztetem, hogy mit gondolok róluk, egészen addig, míg azt privátban teszik és nem a környezetüket provokálva, pl. melegfelvonulás.

2019. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Igen de ez pl érvényes a hetero pártokra is pl a szomszéd asztalnál falják nyalják egymást ez egyszerűen nem etikus nem felel meg a társadalomban! Mint pl a munkahelyen a koszos büdös ruha stb...
2019. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
59%
Én meg tőletek undorodok, meg ettől a mai világtól. Ti undorodtok a melegektől, öregektől, fogyatékosoktól, rákosoktól, mindenkitől aki bármi miatt is más, mint ti. A médián nőttetek fel, a facebookon és az instagramon éltek, a virtuális látszatboldogságban, ahol a legtöbb ember tökéletes. Ébredjetek!
2019. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
11%

Lényegesen más a felállás 2 férfi, vagy 2 nő szerepében.


Mind a férfiak mind a nők is többen tartják taszítóbbnak ha 2 férfiról van szó.

2019. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!