Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nyugodt de unalmas élet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyugodt de unalmas élet vagy szenvedélyes de veszélyes kaland?

Figyelt kérdés
37 éves férfi vagyok, 10 éves házasságban, 2 gyerekkel. Minden nyugodt, állóvíz, szerelem helyett szeretet, nem kapok elismerést, a hétköznapok monoton világát élem. Egy hónapja megismerkedtem egy 22 éves lánnyal, teljesen felforgatta az életem, csak rá tudok gondolni. Kérdésem: belebonyolódjak, vagy hallgassak az eszemre és maradjon minden a régiben?
2011. jan. 19. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hallgass az eszedre és maradjon minden a régiben. A 22 éves amint kiszórakozta veled magát úgyis eldob, de nem biztos hogy a családod akkor vissza fog fogadni.
2011. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első. Az ilyen kislányok csak kipróbálják magukat, szinte 100 % hogy semmi kapcsolat nem lenne belőle később és egyedül öregednél meg. Vagy legalábbis a gyerekeid és mostani feleséged nélkül.
2011. jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
HA családod van akkor necces.Úgyis tudod mit fogsz tenni.Vele fogod csalni a párod.Kemény de ez lesz belőle.Én tudom mert én voltam a szerető.ÉS tényleg szerettem a pasit,csak ő nem akarta feladni a gyerekeket és a jó létet.Pedig én bevállaltam volna mindent,ő még mindig sóvárog de én felébredtem és tudom h nem fogja elhagyni a családot.Ismerd meg a lányt és azt azért 37 évesen tudni és érezni fogod hogy mit akar a lány.Nem kell elitélni mert 22 éves.
2011. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a lány tisztában van a "családi hátteremmel", nem akar szétverni semmit, csak jól esik neki a kedvességem és a gyengédségem, és nekem is jól esik, hogy kényeztethetem. Tudom a feleségemet kéne...:)

Teljesen a hatása alatt vagyok, tudom, hogy vissza kell vennem, nem is értem ezt a kiskamasz viselkedésemet...

2011. jan. 19. 15:04
 5/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megbolondulsz egy ropogós, izgalmas, friss 22 évestől... Nincs is ezen mit csodálkozni.

Mégse menj ennél tovább, sőt, lépj ki belőle. Az egész életedet kockára tenni? Igazuk van az előttem szólóknak: hamar lapátra kerülnél, hidd el. És a gyerekeid... a szerető feleséged meg a normális családod, az smafu? Tudod hányan összetennék a két kezüket egy ilyen langyos víz, nyugodt, szerető családért?

Térj észre, ember! A legnagyobb kincs birtokában vagy, el ne dobd!

2011. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Teljesen szét vagyok esve, nem ismerke önmagamra. A mindíg határozott és céltudatos énem most egy szerelmes hülyegyerekké változott. Na ez a gáz...
2011. jan. 19. 15:06
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket és a tanácsokat! Ettől féltem, hogy ezt hallom! Akkor nem fogom folytani, de nagyon-nagyon jó Vele. Nem is ismerek magamra.
2011. jan. 19. 15:11
 8/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Egyébként sajnállak, biztos nehéz lehet. Szeress vissza a feleségedbe, szervezzetek közös programokat, erőltesd egy kicsit meg magad, vidd el vacsizni, színházba, operába, moziba, törődj vele, ne a másik lányra koncentrálj hanem a feleségedre. Menni fog, ha nem mindig a lányon jár az eszed. Foglald el magad. Remélem, kivitelezhető, mert ha pl. együtt dolgozol a csajjal, akkor még nehezebb...

2011. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most csak rajta jár az eszem, már nem is bírok enni, nem is tudom, hogy mikor éreztem ilyet utoljára. Tudom, hogy enyhülni fog ez a fellángolást, ezt kell okosan kivárnom. Nem együtt dolgozom vele szerencsére, mert akkor már felmondtam volna...:)
2011. jan. 19. 15:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Hááát, akkor küldök két virtuális pofont, Apuka! :-))
2011. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!