Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy VÉGE?

Figyelt kérdés
a barátom nagyon sokszor hibázott, és már elegem lett belőle! ma este beszélek vele, mert szakítani akarok vele. De nem tudom, hogy hogyan mondjam meg neki. Nem akarom megbántani. Segítsetek
2010. júl. 5. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
the end
2010. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Holdtündér ***** válasza:
100%
Elmondod neki szépen és őszintén, hogy részedről már elmúltak az érzések.
2010. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Én tegnap este szakítottam a barátommal.

Legyél nyílt és egyenes, határozott. Ne legyél bunkó, flegma, lássa rajtad, hogy ez a te döntésed, és komolyan akarod. Tényleg nem könnyű, én napokig készültem rá, de amint túl vagy rajta, majd átlátod az egészet.

2010. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd meg neki, hogy vége, mert már nem bírod tovább mellette, sokszor hibázott, nem tudnád még egyszer elviselni meg ilyenek. Ha már ott állsz előtte, jönni fog magától a dolog.
2010. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szereted még? Mert ha igen, akkor mond el neki h neked most levegőváltozásra van szükséged, mert elég sokat bántott és megelégelted. Adjon időt neked és értsen meg.


Ha már nem szereted, akkor is mondd el neki h eleget lett abból h csak bánt téged, de nem szeretnéd ha haragban válnátok el.


Mi is most jöttünk újra össze a párommal. Ill. csak mosolyszünetünk volt(1 hónap). Sokat veszekedtünk apróságokon is és kicsit kihűltek az érzelmeink. Időközben összeismerkedett egy másik lánnyal, 1x találkoztak és rájött h ő még mindig engem szeret minden vitánk ellenére.


Remélem nektek is hasonló happy end lesz a vége.

2010. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon fontos, hogy ne hagyj "kiskapukat" :)
2010. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 0688 ***** válasza:
"Figyelj.... őhm...szerintem legyen vége..." valahogy így. ne is köszönj csak menny el...
2010. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fájdalommentesen nem fog menni.
2010. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%

Ránézel olyan pofával mint akinek a gyomrát elrontotta a babfőzelék és a gyomrod legmélyéből krákogsz 1 adagocska turhát szemen köpöd és mondod neki a K anyád

majd elmész

Sztem ebből van-rá 1 kis mód,hogy érzékelteterd vele szándékod xD

2010. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!