Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van velem?

Figyelt kérdés
4 honapja vagyunk egyutt. Igaz tavkapcsolatban vagyunk, de fel van vallalva. O szerette volna velem eloszor, vagyis o kezdemenyezte. Elotte nem igazan voltak kapcsolataim se, bar tudom nem ez a normalis. Nagyon ritkan talalkozunk, gondolok itt arra hogy 4 honap alatt kb 5 szor. Mindennap beszeltunk telefonon, az utobbi egy honapja, van hogy napokig nem. Nem egy erzelmes ember, mikor vele vagyok kimutatja, hogy szeret. Egyebkent mar nem is irja. De miert van velem? Mert tudom, hogy nem ismerkedik massal (tudom a jelszavat mindenhez), a telefonjat ha talalkozunk nem dugdossa. A baratai, csaladja elott bemutatott. De mar tenyleg marcsak talalkozni se akar. Egyszeruen a kapcsolatba a tuzet, szenvedelyt se latom. Nincsenek kozos programok, nem kedveskedik nekem. Ha talalkozni szeretnek vele, csak nyug. En nagyon szeretem es remeltem, hogy egyszer valtozik valami, de be kell lassam nem fog. Igazabol csak az erdekel, hogy o miert nem lepett eddig? Szerintem nem boldog. Nyilvan en meglepem helyette is, de tole ugysem tudom meg.
2019. ápr. 19. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Te miért nem engeded el? Hány évesek vagytok? 5 találkozás 4 hónap alatt nem kapcsolat. Nyilvánvaló, hogy nem jelent neki semmit az egész, csak valamiért erőltette, aztán látja, hogy kár volt. Nem előtte szakított és úgy ugrott bele? Az biztos, hogy bármi is van, te nem érdekled.
2019. ápr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4 eve elottem nem is volt kapcsolata. En 21 o 26
2019. ápr. 19. 08:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy örül, hogy összehozott egyet és elvan a langyosban...
2019. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tisztel meg annyival sem, hogy normálisan lezárja.
2019. ápr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!