Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változhat a kapcsolatunk jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat a kapcsolatunk jó irányba? 26/l

Figyelt kérdés
Barátommal egy ideje együtt vagyunk de az együttlétekkel voltak problémák, inkább az ő részéről. Azt hittem hogy már ez a része rendbejött, de közben folyamatosan hajtogatta hogy ő nem biztos hogy pár év múlva akar gyereket (mert én igen) és újból kijöttek az együttlétek alatt a problémák és bevallotta hogy nem kíván meg vagy csak ritkán. Ő alapból is kevesebbel is beérné. Mit csináljak? Látom hogy nem akar elengedni csak úgy, mert különben szedte volna rég a sátorfáját, de tudja hogy ami van az kevés. Ennek a kapcsolatnak valószínűleg annyi, de hátha valahogy még rendbe lehetne hozni. Van valakinek tanácsa ezzel kapcsolatban?
2019. ápr. 19. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megfog változni, de várni akarsz, várj. A te életed.
2019. ápr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

rossz és kevés szex + "hogy ő nem biztos hogy pár év múlva akar gyereket (mert én igen)"


Ez számomra egyszerű helyzet. Ideje szakítanod.

2019. ápr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem értem mert olyan jól ment eddig minden az hittem hogy vele fogom leélni az életem még családot is akartam vele. Úgy láttam meg éreztem hogy ő is így van ezzel majd hirtelen azt mondja hogy ráébresztettem arra hogy kevés az együttlét és hogy ez nem jó így. De közben meg nem akar elhagyni meg szeret.
2019. ápr. 19. 13:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Most ő nem akar szexelni, vagy többet akarna, vagy mi van?
2019. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudja hogy a heti 1 kevés de igazából nincs is rá annyira igénye és ez zavarja mert érzi hogy ebben kevés. Mert azért nekem legalább a 2-3 alkalomra lenne igényem.
2019. ápr. 19. 13:32
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Hát szexuálisan nem illetek össze. Erőltetni meg kár, mert úgy is egy darabig oda figyelne, talán csinálnátok többet, de 1-2 hónap után megint ott lennétek ahol most is.


Bezzeg én éjjel nappal szexelnék, csak nincs kivel. És már itt a 31. szülinapom határán, ami nagyjából 3 hét még, nem is érzem úgy, hogy valaha már változni fog.

2019. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os

Hidd el minden férfi ezt érzi , de 1 hónapig csinálod naponta 8xor-9xer aztán megunod, csak addig hiszed azt hogy éjjel nappal csinálnád egy életig amíg nem kapod meg. Tudod ha sokáig eszel egy jó kaját akkor egy idő után megunod.

2019. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem változott, szakítottunk.

Köszönöm mindenkinek a választ.

2019. ápr. 23. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!