Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álmomban mással vagyok, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmomban mással vagyok, ez már tényleg a kapcsolatunk vége?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, 1 éve pedig összeköltöztünk. Szoktunk veszekedni, ő gyakran megsértődik, ráadásul teljesen más az értékrendünk.

Mostanában pedig egyre gyakrabban álmodom egy régi ismerősömmel. Álmomban általában valamilyen szerelmi kapcsolat van köztünk, beszélgetünk, csókolózunk és jól érezzük magunkat együtt. Az a furcsa,hogy ezt a srácot egy pár éve nem láttam, sosem voltunk olyan jóban. Egyik barátnőm mondta viszont, hogy a srác említette neki, hogy jó lenne velem összefutni. Ehhez képest múltkor megláttam az utcán, de ő sajnos nem vett észre, mert este volt és telefonált. De az én szívem akkorát dobbant.. hiszen eszembe jutottak az álmaim.

Sokszor úgy érzem jó lenne mással lenni, hiszen a mostani párom az első barátom, de nem szeretnék csalódni. Nem merek kockáztatni. Az is lehetséges, hogy álmomban "megkapom" azt, amit a valóságban hiányolok a kapcsolatomban.



2019. febr. 12. 06:23
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Az álmod a vágyaidat tükrözi. Kívánom szívből, hogy sikerüljön az álombeli (és valós) HERCEGGEL összejönnöd!


Veszekedés, sértődés, más értékrend. Ez a "kapcsolat" bizony már menthetetlen!

2019. febr. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%
Veszekedés és sértődés minden kapcsolatban van és az új kapcsolatodban is lenne.A jelenlegi pároddal próbálj frissíteni dolgokon és meglátod minden rendben lesz.1-es nem jól tudja.Az álmok semmit nem jelentenek.Teljesen értelmetlen dolgokról álmodunk.
2019. febr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!