Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktál ismerkedni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Leejtek egy ezrest a csaj előtt, s mikor lehajol érte, arcon pukizom.
2019. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában sehogy, ha mégis akkor az elején elmondom az összes rossz tulajdonságom/betegségem, hogy ne okozzak csalódást.
2019. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nyitvatartom a szemem a legutobb a lány mögöttem ált a sorban a Tescoba és leszólitottam messengeren folytattuk utána randi .
2019. ápr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, csak távolról szeretem nézegetni az embereket, meg az ő életüket.
2019. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok és Ez sok mindentől függ pl szituáció, közös ismerős mutat be minket, vagy épp neten, esetleg csak random láttam őt


De általában egy határozott szia! Bemutatkozok! Fel hozok valamilyen témát a környezeti adottságokbol ki indulva és ezután egy kis bokolás de nem tul erőlteten, olyant mondok ami tényleg tetszik rajta azt ha kölcsönös a vonzalom akkor már sokkal könyebb az egész

2019. ápr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tinderen próbálkozom. Most nyomtam be a boostot, kemény 0 lány húzott jobbra... Bár születtem volna kicsit helyesebbnek, odaadnék érte havi 500 ezret a fizumból, 20-at az IQ-mból, stb.
2019. ápr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Badoon és a randivonalon. Az utcán nem igazán szólífanak le, de volt már, hogy bringázás közben én szólítottam le egyedül tekerő férfit, de volt párja. Viszont pár km-ig jót beszélgettünk.
2019. ápr. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szociális fóbiával leginkább interneten.
2019. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!