Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mennyi pénzt tudna szabadon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyi pénzt tudna szabadon a barátnőjére fordítani?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Havonta? Százezret biztos, de elgondolkodnék, hogy mire is kellek én neki.
2019. ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
ezrest max 2 ezret per hó !
2019. ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Én alkalmanként tudnék pénzt fordítani egy laza,diszkrét csajra. .. 39F
2019. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Körülbelül amennyit félre szoktam tenni egy hónapban, mert a többi az általában elmegy/másnak adom.
2019. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

KB ugyan annyit, mint magamra, de nyilván akkor, ha van annyi kapcsolati tőke. Potyára nem tartom el, hogy kerülgessem csak utána.

32/f

2019. ápr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Májusban előtörlesztem a lakáshitelem. Tehát utána annyit amit havonta fizettem volna részletenként. De az ennyit tudnék nem feltétlenül jelenti azt hogy ennyit is akarok
2019. ápr. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Havi 2-300 ezret tudnék, de nem akarok, mert annak jobb helye is van. Inkább eljárok prostikhoz, számos egyéb előnye mellett sokkal olcsóbb, mint egy barátnőt fenntartani.
2019. ápr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Párszázezret biztosan.

29/F

2019. ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olyan 400 ezret kb. Nem kérek priviket, nem akarok pénzéhes nőt.
2019. ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semennyit. Kivéve ha ünnepnap van. Amiből minden hónapban szinte van. Valami apróságot adnék. Sosem adok kpt tarsnak hogy nesze fogd és vidd végy amit akarsz. Viszek neki egy csokor virágot. De azt nem vállalom hogy havonta luxus hétvégékre vigyem sem azt hogy én fizessem a szoli bérletét és egyéb dolgokat. Ha ilyen hölgyeményre akadnék vagy tartósan ezt tapasztalnám, mondjuk 2 alkalom után, hogy ilyen egy nő akkor ahogy valaki fentebb írta én is prostiznék. Aminek lássuk be ehhez képest tényleg több előnye van. Pl nincs kötöttség, független vagyok, nem nyavalyog állandóan valamiért, nem kell hozni-vinni. Persze egy prosti sem olcsó de nem feltétlen kell prostiban gondolkodni. Elég csak leszólítani egy olyan csajt, akire kiül, hogy vevő erre. És még akkor jó eséllyel ingyen is van.
2019. ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!