Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mi okból szeretik annyira a növényeket?

Figyelt kérdés

Klasszikus példa a Nőnapra a rózsa, amit a pasik vesznek nekik. A lànygyerekek is szeretik a viràgokat. Stb...


Miért?


2019. ápr. 22. 13:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a virágok szépek. És jó esetben az illatuk is kellemes.
2019. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Evolúciós szempontból a viràgok azért szépek, hogy pl. a méheket odacsalogassàk. Furcsa, hogy a nőkre is hatàssal vannak.
2019. ápr. 22. 13:57
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Ezt nekem nőként se sikerült megértenem sose. Én a világból kifutok a vágott és a cserepes növényektől/virágoktól. Ha virágra vágyom, akkor kilovagolok valamelyik rétre, és ott megcsodálom különféle virágokat.
2019. ápr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne szeretnék? Én férfi vagyok és én is szeretem a növényeket.
2019. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Szeretik az őserdőt. Legalább is nálunk a kb 150 cserépnyi virág végett már kezd a lakás őserdőre emlékeztetni. Azért sok férfi is szereti a növényeket, virágokat.
2019. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a nők szeretik a virágot.

Tele van a kertem virágokkal. Vannak évelők és minden tavasszal veszek egynyári virágokat is. Azért mert szépek és szeretem gondozni őket.

Kaptam már ajándékba külöleges holland tulipánhagymákat is. Jobban örültem neki mint mondjuk egy üveg bornak.

50/F

2019. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert szèpek, ès hasznosak is. Nekem pl olyan szobanövényeim vannak amik tisztítják a levegőt.
2019. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Pont úgy hat rájuk, ahogy a férfiakra a sült hús. Jó érzés omlik szét bennük, finom az illata, és máris megszépül a világ.
2019. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én szeretem a növényeket, kint a parkban. Ennek ellenére nem szeretek virágot kapni. Nyilván nem verem ki a kezéből, értem én a gesztust, de szívesebben kapnék egy tábla csokit vagy egy zacskó nápolyit, mint egy virágszálat. Nyilván az üzleteknek megéri hajtani, hogy minden alkalomra vegyél virágot a nőknek.



De egyébként a virágokat azért szeretik, mert szépek.

2019. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A szépségük, az illatuk miatt.

A nők is szeretik a szépet.


Ha nagyon gyk-s logikával akarnék élni, akkor azt mondanám, biztos az őskorból maradt bennünk, amikor gyűjtögettük a bogyókat meg a növényeket. :)

2019. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!