Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A családom és a pasim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családom és a pasim nem szeretik egymást. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, otthon élek mert még tanulok.

Én ismerem a párom családját, jóba vagyok velük, a pasim viszont nem ismeri az én családomat. Szerette volna elég sokszor, az én családom viszont nem(a pasim nem a legszentebb ember, a családom úgy van vele, hogy ha szeretem, akkor nyugodtan legyek vele együtt, de ők nem szeretnék megismerni).

A lényeg, hogy ugye általában így nála vagyunk, illetve az ünnepeket úgy töltjük, hogy én 1-1 napot itthon vagyok, a többit vele meg a családjával.

Anyukám nem él velünk, elvált Apukámtól, ezért Édesapám párjával szoktunk ünnepelni meg az öcsémmel(így négyesben). Nagyon szeretem édesapám párját, anyukámnak tekintem. Általában heti 1x szoktam vele találkozni, szombatonként, nekem ilyen legjobb barátnőm is egyben. A párom nem nézi jó szemmel, hogy az összes szombatom foglalt, de máskor meg nem tudok találkozni Apa párjával, mert dolgozik reggeltől késő estig, meg ugye Apukámmal van.

A lényeg, hogy ünnepekkor van, hogy nálunk alszik, és reggelig beszélgetünk, borozunk, tehát tényleg nagyon jó a viszonyunk. A pasim viszont erre ki van akadva, hogy nem vele töltöm az ünnepeket, hanem "Anyukámmal". Nektek mi a véleményetek? Szerintem az, hogy valakinek kapcsolata van, nem azt jelenti, hogy megáll az élet, különösen, hogy nem élünk együtt.

Szerinte gyerekes vagyok, hogy nem szakadok le a szüleimről, de mondtam neki, hogy akkor költözzünk össze(viszont mindig a kifogásokat keresi).

Szóval száz szónak is egy a vége, szerintetek hosszútávon működhet, ha a szülők nem szeretik a jelöltet?


2019. ápr. 19. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem semmi kivetnivaló abban ha valaki még tanul és úgy van otthon. Neki ez a munka. Én is egyetemista vagyok és otthon lakom. Nem értem minek kéne mindenkinek 18 évesen már elcuccolni. Egy részmunkaidős melóval úgysem nagyon lehet egymagad fenntartani+lakás+rezsi+minden egyéb+pláne ha tandíjas vagy.

Amúgy nem értem heti 1 napon minek kell problémáni. Meg ünnepek...nem akkora cucc ez a húsvét. Egy nap. Pont ez az hogy párkapcsolat nem börtön. Miért ne tölthetnél másokkal időt, plánr ha az a családod.

2019. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Pasiként mondom, hogy ez egy barom! Rúgd ki, mert megszívod vele!
2019. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
hagyd ott a családot.. Annak akinek nincs csak könnyebb.
2019. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem véletlen, hogy a te családod nem szeretné közelebbről megismerni a "pasid". Ilyen tirpákot én sem szívesen engednék be a házamba...kérdező, most komolyan...tényleg nincs ennél jobb? :D
2019. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

A lényeg, hogy ünnepekkor van, hogy nálunk alszik, és reggelig beszélgetünk, borozunk, tehát tényleg nagyon jó a viszonyunk. A pasim viszont erre ki van akadva, hogy nem vele töltöm az ünnepeket, hanem "Anyukámmal"


Hát mondjuk ezt úgy szokás , hogy itt is vagy egy kicsit meg ott is . Az , hogy degradálod ilyen szempontból az egyik félt mindig sérelmeket okoz. Találd meg a középutat .

2019. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

"A párom nem nézi jó szemmel, hogy az összes szombatom foglalt, de máskor meg nem tudok találkozni Apa párjával"


Tehát minden szombatot apukád párjával töltesz.


"A lényeg, hogy ünnepekkor van, hogy nálunk alszik, és reggelig beszélgetünk, borozunk, tehát tényleg nagyon jó a viszonyunk. A pasim viszont erre ki van akadva, hogy nem vele töltöm az ünnepeket, hanem "Anyukámmal"."


És ha jól értem az ünnepekkor is inkább apukád párjával vagy mint a barátoddal.


Én nem értek egyet az előttem szólókkal és veled sem kérdező. Az a nem normális, hogy te egy szombatot sem töltesz a pároddal, és ünnepekkor is inkább apukád párjával vagy.

Ha az lenne, hogy a párod amiatt lenne kiakadva mert egyszer-kétszer apukád párjával vagy, akkor én is azt mondanám, hogy bolond a párod. De az teljesen normális, hogy az esik neki rosszul, hogy egy szombatot sem töltesz vele.


Szerintem gondolkozz el.

2019. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tehát a családod egy esélyt sem ad a párodnak, tulajdonképpen semmiben nem támogatnak vele kapcsolatban. Ne haragudj de igazi bunkó tirpákok. Teljesen megértem, hogy ki van akadva a párod, hogy ilyen emberekkel töltöd csomó idődet.

Van egy kapcsolatod. Pár éven belül a párod lesz a családod. Alap dolog, hogy családdal szemben mindig a párunkat választjuk. Főleg olyan esetben, ahol egyébként neki van igaza. A szülők véleménye NEM számíthat egy párkapcsolatban. Amíg az alapján állsz hozzá a párodhoz, hogy mit gondolnak róla soha nem lesz normális párkapcsolatod. Ünnepekkor meg lehet menni ide is oda is. Hogyha a szüleid ennyire bunkók, hogy meg sem akarják ismerni akkor nem a párod hibája, ő csak veled szeretné tölteni az ünnepeket. Ennek az egésznek csak a szüleid az akadálya.

2019. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Azt hiszem ezt az urat én sem szeretném megismerni :) Ha valaki ezen kiakad az azt jelenti, hogy birtokolni és irányítani akar. A kedves válaszolók nagyvonalúan elsikkottak a “nem a legszentebb” megjegyzésen. Esetleg börtönviselt az úr?
2019. ápr. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!