Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen típusú lányok szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú lányok szeretik az egyszerű, kissé sikertelen típusú embereket?

Figyelt kérdés
Hiszem, hogy mindenki megtalálja előbb-utóbb az igazit, így értem el a 30 éves kort is, csak már szeretnék célzottabban keresni. Olyan elnéző nőket, akik nem riadnak vissza attól, ha nem az a tipikus sikeres férfi a párjuk. Akik hajlandóak lennének közösen megvalósítani dolgokat és nem tartják lúzernek, ha egy férfinek még sem lakása, sem autója nincsen.
2019. ápr. 17. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Az mit jelent, hogy sikertelen? Munkanélküli vagy és nincs megtakarításod?

De ha nincs megtakarításod, akkor hogy akarsz közös jövőt, ha teljesen nulláról indulsz? De a nőnek ugye legyen alaptőkéje. Remélem tudod, hogy ez így nem fer és nem fog így senki se belemenni.


Nem elvárás egyes embereknél, hogy legyen saját lakásod és autód, de az elvárható már ennyi évesen, hogy minimum 1-2 millió alaptőkéd legyen.

2019. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Én pont ilyen pasit kerestem, meg is találtam. :) Nem mondanám sikertelennek, egyszerűen csak nem a vagány, menő típus, de emberileg sokkal értékesebb az én szememben az ilyen, mint a Berki-féle hólyagok. Most se választanék másként.
2019. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
39%
Semmilyen típusú nők nem szeretik. Főleg 30 fölött. Dolgozz sokat, keress pénzt sokat, legyen saját lakásod és saját autód.
2019. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

1-es, elvárások... Te is szépen indítanál egy kapcsolatot... Max. személyiség és külső adottságokban való egyezés megléte lehet a kölcsönös "elvárás".

A kérdezőnek meg annyit, h az a lúzer, aki annak tartja magát. Remélhetőleg nem egy lakás és autó jelenti számodra a nem lúzerséget.

A mások meg az, h kevés 30 éves nőnek van lakása meg autója, így csak akkor várhatja el ezeket, ha neki is van. Ha nincs, akkor meg pofa befog. :)

2019. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Az önértékelési zavaros önsorsrontók.
2019. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

" Max. személyiség és külső adottságokban való egyezés megléte lehet a kölcsönös "elvárás"."


Nem egészen. Sőt nagyon nem.

Amúgy meg bármi lehet az elvárás. Mindenkinek joga van bármit elvárni.

2019. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Nő vagyok, és van lakásom is, kocsim is. Mi a fenének várnám el, hogy a pasimnak is legyen lakása, ha úgyis együtt fogunk élni? Egy lakás nem elég? Bőven elég, ha nem ingyenélő, és dolgozik, van jövedelme.
2019. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Ez igaz, de csak annyi és az lehet az a bármi, amit maga is nyújtani tud.
2019. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Van 1-2 személy, aki szociálisan érzékeny az "egyszerű, kissé sikertelen" emberekre vonatkozóan, ahol egyfajta megmentő szerepet töltenek be (itt nem az alkeszokat megmentő nőkre, mártírokra gondolok).
2019. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8


Ezért írtam az 1-2 millió megtakarítást, mert ennyit én is simán tudok nyújtani. De nehogy már ez probléma legyen, aki kb. 10 éve legalább dolgozik.


Egyébként nálam még alapelvárás, hogy a férfi ne dohányozzon, ne igyon alkoholt, fontos legyen számára az egészséges mozgásban gazdag életmód, legyen hűséges, tisztelettudó, mindent meg lehessen vele beszélni, akarjon majd gyereket, ne legyen önző-egoista-agresszív-energiavámpír.

2019. ápr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!