Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hajtani akar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hajtani akar a barátnőmre?

Figyelt kérdés

Osztálytársam mióta megtudta, hogy van bnőm, azóta elég sokat érdeklődik felőle. Kérdezgeti, hogy hogy van, mit csinál, jól van-e, adjam már meg neki az msn címét, menjünk már el oda bulizni, ahová ő jár. Lehet, hogy paranoiás vagyok (bár nem hnném), de ez nekem úgy jön le, mintha hajtani akarna a bnőmre. És ha ez így van, vagy esetleg bepróbálkozna nála, akkor kénytelen leszek megdorgálni a srácot.


Szerintetek érdekli a bnőm vagy csak én lihegem túl?


2010. júl. 5. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet féltékeny. Jól elkell verni
2010. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Spanjaim szerint is féltékeny, mert hát a barátnőm azért elég dekoratív...:)


De ne értem, miért kell a másé?


Nekem is vot már olyan, hogy tetszett egy haverom nője, de itt meg is álltam. Tetszik és kész, de van barátja nem fogok ráhajtani máséra.

2010. júl. 5. 18:25
 3/13 A kérdező kommentje:

De ott a feltétetes mód..."szúrná". :)


Egyébként én is sokat gondolkozok a verésen, de nem akarok balhét. Persze, ha nem áll le, akkor előbb-utóbb az lesz.

2010. júl. 5. 18:26
 4/13 anonim ***** válasza:
sztem igen!neki van barátnője?te mennyi idős vagy?semmi köze hozzá,mond meg neki!én nekem az a tapasztalatom,hogy barátnőt probáld a baráti társaságba annyira nem bele vinni!párszor én is megjártam,amúgy nem vagy paranoiás,sztem jól érzed a dolgokat!ez általában a legtöbb fiatal baráti társaságba így van!úgy hogy,ha megfogadod tanácsom,akkor barátnő,haver témát külön kezeld!nem kell róla semmit tudni a haverodnak,ha ő is elhozza a barátnőét,akkor ok!amúgy ne!
2010. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. hát mert egy tuskó és leszarja hogy a csaj a tiéd. nemúgy mint te. :P
2010. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Énis lihegek, most voltam futni.
2010. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Neki nincs csaja, egy lecsúszott kis *zardarab a gyerek. Kirúgás szélén áll már, nem értem az ilyen minek jár iskolába, na mindegy is. 20 vagyok, ő 19 ha jól tudom.
2010. júl. 5. 18:28
 8/13 anonim ***** válasza:
amúgy meg legyél határozott,haveroddal,ha nagyon okoskodik adjál neki egy sallert,én leglábbis nő témába nem hagyom hogy akárki is belepofázzon!megverni nem kell,de ha nagyon okoskodik tovább,akkor fenyitsd be a kisgyereket!:)
2010. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak ha én belelendülök a pofozásba, akkor szerintem ott verném hülyére. :S
2010. júl. 5. 18:31
 10/13 anonim ***** válasza:
elöző voltam,akkor csak féltékenykedik és egyserüen leakarja nyulni a nődet,tapasztalat!ha fontos a csaj,akkor hagyd a kis hülyegyereket,de elotte le kell oltani,ha még sokáig ugat!amúgy teljessen megértelek,mert nekem is volt pár ilyenbe részem!sokat ugat,akkor küld el a pic.sába,aztán ne haverkodj vele!
2010. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!