Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiba volt elmondani a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba volt elmondani a véleményemet?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm sok év társtalanság után végre talált magának egy jó megjelenésű, korban hozzáillő, rendes srácot, aki lovagias és tényleg megtesz kb. mindent azért, hogy a kapcsolatuk jól alakuljon. Az egyetlen gond, hogy közel negyven évesen nem tud sok mindent felmutatni, mert a gyerek és fiatal kora nagyon nehéz volt, gyakorlatilag a 0-ról indult, mindenféle szülői támogatás nélkül, és mivel sok lelki nyavalyája van, elég sok pénzt költ pszichológusra is. Kb. fél éve járnak a barátnőmmel, én is ismerem, és rendesnek tartom.

Barátnőm pár napja kiborult, mert a srác elmesélte neki, hogy fiatalként nem igazán tudott közeledni a lányokhoz, és az első (amúgy egyéjszakás) kapcsolata egy lányos külsejű fiúval volt. :S Azt is elmondta a barátnőmnek, hogy ez része volt az útkeresésének, de nem érezte jól magát abban a kalandban, és rájött, hogy ez nem az ő útja. Később volt egy-két barátnője hosszabb-rövidebb ideig, majd jött a barátnőm, aki állítólag a "nagy Ő" a számára.

Amikor ezt a sztorit elmondta a barátnőm, meglepődtem, és egyből kibukott belőlem, aminek vszínűleg nem kellett volna: hogy én akkor, amikor először találkoztam a sráccal, egy-két furcsa gesztusa miatt melegnek hittem. :( Barátnőm azóta mintha neheztelne rám, és folyton bizonygatja, hogy a srác nem meleg, és ezt az is bizonyítja, hogy magáról mesélt erről a húsz évvel ezelőtti kalandról, ami egyébként ki se derült volna soha. :(


Ti mit gondoltok? Akinek fiatal férfi létére volt kapcsolata másik férfival (állítólag azért, mert össze volt zavarodva, és nem volt előtte rendes férfi minta), de állítólag azóta se, és él-hal most egy nőért, az valójában meleg/biszexuális, vagy lehet hetero is, csak épp valóban össze volt zavarodva?



2019. ápr. 23. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
a pasi biszex vagy az volt
2019. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Merem azthinni, hogy van olyan , hogy egy ébredő kamasz “ nem tudja ”lekorlátozni a vágyait. ( csak egy nemre ) . Aki meleg, az ezen azúton megy tovább; aki nem , az viszont nem vágyik többet azonos neműre. Lanyoknál gyakoribb lehet de sztem pasiknál is előfordul.Ha szereti a barátnőd, szexuálisan oké minden, akkor nincs semmi.

Szerintem kérj bocsánatot a békesség kedvéért.

2019. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Már elnézést kértem...

Csak fura volt ez a plusz információ annak tükrében, hogy az aggályoskodása és néhány kézmozdulata gyanús (elsőre), és ez sajnos kijött belőlem.

2019. ápr. 23. 17:18
 4/11 anonim válasza:
100%

Véleményem szerint biszexuális. Ennek is vannak "fokozatai". Lehet hogy benne csak egy nagyon enyhe vonzalom van (volt) a férfiak iránt. Lehetséges hogy anno nem tudta ezt számára megfelelő módon megélni, rossz volt megtapasztalnia, nem sikerült feldolgoznia, elnyomta, ezt csak ő tudja. Simán lehet hogy úgy volt ahogy elmondta. Persze az is lehet hogy önmagának is hazudik.

Én úgy gondolom, hogy ha szexig jutott egy férfival, akkor valamilyen szinten bi.

Én meleg vagyok, soha nem voltam nővel, nem is lennék rá képes. Egy hetero se a saját nemével. De ez a két véglet!

Szerintem a barátnődnek nem kellene ezen rágódni. Elmondta neki a férfi és ez nagy szó, úgy gondolom hogy ehhez nagy bizalom kell hogy legyen és hogy igazán fontosnak érezze a lányt. Fogja fel így és szeressék egymást.

Te se emészd magad. Ha jó barátnők vagytok, szerintem ez az őszinteség alap.

2019. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 23. 17:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan biszexuális a srác, de ő az a típus, aki csak szexelne a saját neméből valóval (alkalmi homoszexualitás), ellenkező neművel tud csak párkapcsolatban élni. (Kinsey-skála!)


Tehát nincs mitől tartani ezügyben, ez már nem útkeresés, ami vele történik. Barinőd biztonságban van. A srác pedig elkötelezett a saját személyiségfejlődésével, illetve a párja iránt ia. Ennél jobb helyzetben nem lehet barinőd.

2019. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Eltévedt hetero:)))


A sütő meg tulmelegitett fagyasztó mi ?


A gyerek biszex. Nincs ezzel baj csak ne magyarazzuk félre.

2019. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát, állítása szerint nem biszex, de ha olykor férfiak is megtetszettek neki + volt kapcsolata férfival (ok, nőies férfival), akkor mégis mi más lenne, ha nem az?

Ráadásul a barátnőm nagyon-nagyon kismellű, és állítólag a látens homoszexuálisoknak a kismellű nők tetszenek. (?)

Na, de a lényeg az, hogy a válaszok alapján a barátnőm nyugodt lehet.:)

2019. ápr. 23. 18:09
 9/11 anonim ***** válasza:

közel negyven éves barátnője alig, viszont pasival már vlt, és kapcsolatban is volt pasival?

Meg az, hogy pszichológushoz jár?

Tudom összeesküvés elméletnek hangzik így, de valami fura.


Jó az, hogy nőiesebb a kézmozdulata még nem vehető annak, hogy meleg, sok feminim hetero pasi van, mondjuk ő minimum biszex.


Amit megfigyelhetsz ha esetleg elmentek közösen sétálni, nézd a pasi tekintetét, hogy a járókelőkre hogy néz.

Én melegként innen szoktam leszűrni, ha az utcán, egy pasi a másik szerszámát stíröli a farmer alatt, akkor minimum bi.

2019. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak: volt már férfival, de nem kapcsolatban, csak egyéjszakás kaland volt.


Ritkán találkozom vele, de ha úgy alakul, erre majd megpróbálok odafigyelni. (Nem mintha számítana a véleményem...)

2019. ápr. 25. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!