Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ráeszméltem, hogy végtelenü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráeszméltem, hogy végtelenül buta, akkor már nem menthető a dolog?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt barátommal. Eleinte nyilván az ember a legjobbat mutatja magából , jön a rózsaszín köd, le voltam nyűgözve, hogy milyen értelmes gondolatai vannak az életről és, hogy szinte mindenhez hozzá tud szólni. Kb fél éve összeköltöztünk, és szép lassan leredukálódtak a beszédtémák a pénzre, munkára, házimunkára, kajára.... Hiába próbáltam beszélgetni, egy szóval el lett rendezve.. Az utóbbi hetekben feltűnt, hogy mennyire idegesít, hogy hétköznapi dolgokban milyen buta.. Kimegy leszedni a ruhákat a szárítóról, ami félig van, hogy ki tudja téríteni a nadrágját. A menet a következő: kimegy, leszedi és behozza a ruhát. Kimegy, behozza a szárítót. Ráteríti a ruhát. Visszateríti mellé ami nem száradt meg, és újra kiviszi a szárítót. kb 5x annyi idő megy el ezzel, mint amennyit megérne a dolog...Vagy ha éppen bútort rakunk össze, és megkérem hogy tartsa egyenesen amíg becsavarom a csavart, vagy a tartás nem megy, vagy az egyenes... a kettő együtt már túl bonyolult.

Ezzel azt próbálom érzékeltetni, hogy rendkívül sok idő és energia megy el a legegyszerűbb dolgokra is, mint például egy kiló kenyér vásárlása, vagy bármi .. És tényleg nem ért osszefüggéseket, mindent bele kell rágni a szájába... Azon kaptam magam, hogy utálok itthon lenni, hogy inkább túlórázom,csak ne kelljen vele lenni, stb... Menthető még valahogy a dolog ha ennyire kikészít az értetlensége?


2019. ápr. 23. 20:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem. De megnyugodhatsz, mert minden pasinál ezt fogod érezni egy idő után. Cseberből vederbe...
2019. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%

Azért mert különböztök, nem feltétlen buta a párod.

A dolog simán arról szól, hogy összeköltöztetek és kibukott, hogy nem működik így a dolog, mert téged idegesítenek az ő szokásai. Nincs a pároddal semmi baj, lehet vannak fura dolgai, de ezt majd más el tudja fogadni, ezek szerint te nem tudod.

Nyilván neked is lehetnek idegesítő dolgaid amiket ő tolerál nehezen.


Szóval a kérdésedre válaszolva, nem buta a párod, csak más. A dolog nem menthető, és pont azért nem, mert a szerelem és a párkapcsolat nem arról szól, hogy csak a jó dolgokat szereted a másikban.


25N

2019. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%

"Szóval a kérdésedre válaszolva, nem buta a párod, csak más."


Mondjuk azért a leírt ruhaszárítós sztori nálam is alapokat döntene.

2019. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon utálnék egy olyan lakásban élni, ahol egy fárasztó nap után is mindig a leghatékonyabb, leglogikusabb mozdulatokat kellene végeznem, és ha valamit nem a legjobban oldanék meg, már végtelenül butának neveznének.

Az igazi társ akkor is szeret, amikor bénázol, és az igazi otthon az a hely, ahol nem kell mindig tökéletesnek lenned, és akkor is szeretnek, ha épp nem érdemled meg.

2019. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
67%

Pontosan azért írtam, hogy más a párja. Nem vagyunk egyformák. Az én páromnak is vannak idegesítő szokásai, mégsem untam meg. Tökéletes embert, aki mindenben passzol soha nem fog találni.

De már ne is haragudj, ennél a ruhaszárítós sztorinál sokkal rosszabb dolgok is vannak az életben. Aki ennyin fent akad, az inkább ne keressen párkapcsolatot.

2019. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom.. Persze megértem azt is, hogy a szokások mások, azokra nem is panaszkodom,de amikor kifejezetten butaságokat csinál, az borít ki.. Kéri hogy főzzünk együtt, hogy megtanulja, elkérem tőle a mögötte lévő szekrényből a zsemlemorzsát (de így: XY kérlek vedd elő a zsemlemorzsát, ott van mögötted a polcon) , és mire visszafordulok tepkedi apro darabokra a zsemlet, mert ő nem talált, az igenis fáj..(es igen, értem a logikát benne hogy ha nincs akkor csinál, de konyorgom, előtte csak megszólalok hogy : figyelj, nem talalom...vagy nem?)
2019. ápr. 23. 20:33
 7/27 anonim ***** válasza:
74%
Minden csak nézőpont kérdése. Lehet, más férfi még arra sem venné a fáradságot, hogy kiterítse a ruháját a szárítóra.
2019. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%

Ahogy Kérdező írja, egy kiló kenyér megvásárlása is szájbarágós történet...hát nem tudom, miért véditek a pasit. Én még nem éltem így, a férjemnek vág az esze, egy hullámhosszon vagyunk, már a kérdés feltevése előtt levágja, hogy mit szeretnék mondani (én is az ő mondanivalóját). Én nem hiszem, hogy tolerálni tudnám az "egyszerűséget".

Csak azt nem értem, az a rózsaszín köd hogy torzíthatott ennyire a kérdező esetében.

2019. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%

😂😂 Istenem, nagyon röhögök, ne haragudj😃😃😃

Ez nem fog működni. Megmondom hogy lesz ha vele maradsz.. Egyre több és több ilyen jön elő, és már a csúcsponton minden mozdulata agyon idegesít majd. Ezen kívül még a beszéde, a szavak amiket/ahogy használ, és a puszta jelenléte is idegesíteni fog. Szerintem addig kéne szépen minden vita nélkül szakítani amíg még megoldható.

2019. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
35%

Számomra sokkal butább dolog kibeszélni valakit idegeneknek a háta mögött, akit a párodnak nevezel.

Egyébként van, aki iszik, nőzik, csavarog, agresszív, nyolc elemit végzett, te meg azon pörögsz, hogy szerinted béna. Akkor minek vagy vele?!

2019. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!