Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ráeszméltem, hogy végtelenü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráeszméltem, hogy végtelenül buta, akkor már nem menthető a dolog?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt barátommal. Eleinte nyilván az ember a legjobbat mutatja magából , jön a rózsaszín köd, le voltam nyűgözve, hogy milyen értelmes gondolatai vannak az életről és, hogy szinte mindenhez hozzá tud szólni. Kb fél éve összeköltöztünk, és szép lassan leredukálódtak a beszédtémák a pénzre, munkára, házimunkára, kajára.... Hiába próbáltam beszélgetni, egy szóval el lett rendezve.. Az utóbbi hetekben feltűnt, hogy mennyire idegesít, hogy hétköznapi dolgokban milyen buta.. Kimegy leszedni a ruhákat a szárítóról, ami félig van, hogy ki tudja téríteni a nadrágját. A menet a következő: kimegy, leszedi és behozza a ruhát. Kimegy, behozza a szárítót. Ráteríti a ruhát. Visszateríti mellé ami nem száradt meg, és újra kiviszi a szárítót. kb 5x annyi idő megy el ezzel, mint amennyit megérne a dolog...Vagy ha éppen bútort rakunk össze, és megkérem hogy tartsa egyenesen amíg becsavarom a csavart, vagy a tartás nem megy, vagy az egyenes... a kettő együtt már túl bonyolult.

Ezzel azt próbálom érzékeltetni, hogy rendkívül sok idő és energia megy el a legegyszerűbb dolgokra is, mint például egy kiló kenyér vásárlása, vagy bármi .. És tényleg nem ért osszefüggéseket, mindent bele kell rágni a szájába... Azon kaptam magam, hogy utálok itthon lenni, hogy inkább túlórázom,csak ne kelljen vele lenni, stb... Menthető még valahogy a dolog ha ennyire kikészít az értetlensége?


2019. ápr. 23. 20:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%

"Számomra sokkal butább dolog kibeszélni valakit idegeneknek a háta mögött, akit a párodnak nevezel."


Név nélkül "beszéli ki", és ez egy fórum. De ne zavarjon.

2019. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
91%

Ààà dehogy menthető konkrètan te vagy a fèrfi nem.csodàlkoznèk ha azt is el kellene mondani neki,hogy hogyan dugja be a farkàt belèd hogy mozogjon.


Ez csak rosszabb lesz,èletkèptelen balfèk.

2019. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy ügyetlen, hanem hogy agyban nem tudja összerakni a dolgokat, és ez sokkal rosszabb, mintha csak ügyetlen lenne.
2019. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
28%
Tudom, hogy ez egy fórum... de talán mások képesek a másik szemébe mondani dolgokat, és nem a neten keresnek visszaigazolást,, szerintetek is egy b.. f... sz a párom? " címszóval. Face to face megmondani, hogy Babám, szerintem néha full gyökér vagy.. és addig szakítani, amíg tökre ki nem ábrándulsz belőle. Ennyi.
2019. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elfogadod, hogy ilyen tesze-tosza és max. talpraesettebb lesz, akkor is csak 1-2 fokkal, vagy szakítotok.
2019. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sok esetben a férfinak adnék igazat. Jókat írtak itt erről.

De EZ a férfi konkrétan életképtelen. Ez nem menthető.

Csak akkor, ha Nobel díjas tudós, mert akkor érthető, hogy folyton azon jár az agya.

2019. ápr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy miért akarnál megmenteni egy kapcsolatot egy olyan emberrel, aki szerinted végtelenül buta? A párkapcsolat alapja az egyenrangúság, a tisztelet, a megbecsülés, hogy fel tudj nézni a másikra.
2019. ápr. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!