Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz emiatt "ítélni"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz emiatt "ítélni"?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a párommal, tudom hogy szereti a rock zenét, viszont facebookra néha olyan zenét tesz ki, amiben kb olyan szöveg van, ami kiveri a biztosítékot.


Szerintem az emberek a megosztott dolgaink szerint (is) fognak megítélni, és ha nem látnak mást, csak ha zenét rak ki, akkor ilyet, mégis mit gondolnak majd róla?


2019. ápr. 23. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy mások mit gondolnak?
2019. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Abszolút nem kéne, hogy érdekeljen mások véleménye. Akinek minimális esze van az tudja, hogy egy ember milyenségének nagyon kis töredéke az, amit facebookon lát. Akinek meg nincs az hagy gondolja csak, hogy vadember a párom.

Aki meg ismeri a rockerek kultúráját az tudja, hogy a legjobb, legszeretetteljesebb emberek a világon. Attól, hogy valaki meghallgat néha egy anyázós, káromkodós, durva zenét még nem lesz rossz ember. Én is meghallgatom, mégsem vagyok se bűnöző, se rossz ember.

2019. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszer párom kitett egy koncertképet rólunk "kibeba#ott ge#i .... koncert!!!!!!" Vagy valami hasonló szöveggel. Egy olyan koncertről volt szó, amit évek óta várt; hogy nálunk játsszanak, totál rápörgött.

Anyám aggódva hívott fel reggel, hogy összevesztünk, úristen mi történt, hogy káromkodik, ki vert meg minket, mire elmagyaráztam; hogy csak örül.... :D


Aki személyesen ismeri, tudja, hogy nem ennyire agresszív és mocskos szájú, mások meg nem érdekelnek. :)

2019. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!