Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kitartanátok vagy véget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lestat_626 kérdése:

Ti kitartanátok vagy véget vetnétek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

A párom már egy éve két munkahelyen dolgozik, mert szeretnénk házat venni. Ebből kifolyólag alig beszélgetünk vagy vagyunk egyáltalán együtt, nagyjából annyiban kifújt a napi beszélgetésünk, hogy mindenki elmeséli, hogy milyen volt a napja, aztán rohan is a következő munkahelyre.

És igen, tudom, Ő kettőnkért dolgozik, a közös jövőnkért, meg minden, én ezt értem. Viszont a másik oldala meg ennek az, hogy mi értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol az ember úgy érzi, mintha nem is lenne barátja és állandóan boldogtalan és magányos? Nem akarom én, hogy állandóan, sülve-főve együtt legyünk, de ha meg 2 ember soha nem tölt együtt minőségi időt, akkor el fognak távolodni egymástól, ez tény, és néha nálunk is úgy érzem, hogy ez a helyzet.

Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom mit kellene tennem.

Várjam ki ezt a kis időt, amíg összegyűlik a pénz (elviekben addig lesz 2 helyen), vagy inkább vessek ennek véget, mert mire odaérünk, hogy vennénk házat, kb. már kapcsolat se lesz?


2019. ápr. 23. 22:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Hat, erted, ertetek aztan erdemes dolgoznia tenyleg... ha meg azt mondom, hogy a semmiert csinalja ezt, es melle szarik a fejedre, akkor oke. De igy? Gondolom, a munkajabol megteremtett dolgok mar tetszenenek, ha rogton meglennenek.
2019. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a pároddal és majd ketten eldöntitek mi legyen.
2019. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal hamarabb elromlik a kapcsolat mint hogy házat vennétek. Ne tudd meg mennyi ember teszi tönkre a kapcsolatát azzal, hogy minden a pénz neki.

Leülsz szépen és megbeszéled a pároddal, hogy vagy visszább vesz és minőségi energiát rak a párkapcsolatba, vagy vége lesz. Az a baj, hogy hiába vesztek majd házat, ami közben elmúlik azt nem tudjátok már visszahozni. Akkor sem fogtok több időt együtt tölteni, mert már nem lesz rá igénye. Szóval próbáld meg vele ezt megbeszélni, ha nem megy akkor szakíts. Semmi értelme egy olyan kapcsolatnak, amit teljesen elhanyagoltok mert a pénz az isten.

2019. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi hozzászólásokat!

Az fentről kimaradt, hogy mi erről már rengeteget beszéltünk, de valahogy mindig arra jutunk, hogy ezt a kis időt ki kellene bírni és, hogy ha majd nem lesz két helyen, akkor minden olyan lesz, mint volt.

2019. ápr. 23. 22:17
 5/23 anonim ***** válasza:
51%
Véget vetnék, de nem a párod miatt, hanem miattad! Ugyanis nem érdemled meg. Itt siránkozol, hogy nincs veled, de azért tesz, hogy szebb jövőtök legyen, ezt nem becsülöd. El kell keserítselek Magyarországon vagy, de bárhol is lennél, ha egymást nézitek akkor nem fogtok haladni! Kivéve, ha etnikum vagy, mert nekik a seggük ki van ny@lva! Az a baj, hogy szerintem Te olyan vagy, hogy ha otthon lenne az lenne a bajod, ha meg nem akkor van ez! Én a helyedben azt tenném, hogy szállj a fejedbe és gondolkodj el! Gondolkodj el, hogy egy proli tajparaszt kell neked vagy egy tisztességes ember! Találj még egy ilyet, mint a párod! Siránkozás meg szenvedés helyett Te is tehetnél a jövőtökért! Ha elmennél Te is plusz munkát vállalni lehet kevesebb idő kellene ahhoz, hogy a kellő tőke meglegyen. De hát ez már túl nehéz nem? Sajnálom, ha rosszat mondtam, de ez a valóság!
2019. ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Semmi gond az olyan hozzászólásokkal, mint az utolsó, sőt örülök neki és köszönöm, hogy leírtad. Minden szavad igaz és teljesen egyet értek veled, az eszem mindezt tudja, ezért is olyan nehéz ez, talán ezért is tartok még ki.
2019. ápr. 23. 22:30
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

Szép és jó az a tévhit, hogy majd minden ugyan olyan lesz mint volt. De nem lesz. Ez teljesen egyértelmű, és rengeteg kapcsolatban látni. Ha a szerelem egyszer elmúlik mert nem fektetnek a kapcsolatba energiát azt nem fogják tudni visszahozni.

Egy autóhoz tudnám hasonlítani. Ha x ideig nem tartod karban, még csak olajat sem töltesz bele akkor hiába próbálkozol 1 évvel később megjavítani, már javíthatatlan lesz.

Vagy mint a gyereknevelés. Elég fél évig szrni a gyereked fejére, utána már hiába próbálkozol mert elrontottad.

Annyi kapcsolatban néztem végig ahogy elrontják ezt. Kell a ház, kell a kocsi, kell a medence, és ezért nem törődnek egymással. Aztán meg csak néznek, hogy ugyan hol romlott el a kapcsolat és miért. Megvan a ház, megvan a medence meg a kocsi, aztán 2 év múlva válnak is el. Mert az az 1-2 év amíg hanyagolták a kapcsolatot pontosan elég volt arra, hogy teljesen leépítsék.

2019. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ment mar igy tonkre kapcsolatom. Szep dolog a cel es a penz. De ha kozben nem marad egymasra ido akkor ugysem egyutt fogjatok elvezni. Sajnos.
2019. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%
Neharagudj de szerintem nem érdemled meg a párod. Van róla fogalmad milyen érzés egy olyan nőért a beled kidolgozni aki nem értékeli? Ilyen férfit biztos nem találsz mégegyszer komolyan mondom a szivem megszakad a férjed miatt és nem te tartasz ki mellette hanem ő a kitartó te csak ott vagy és csak annyit kell tenned hogy kicsit várnod kell. Bocsánat ha megbántottalak. És ha jó a fizetése a nyugdíja is jobb lesz ez később is hasznos lesz amit most csinál.
2019. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szép dolog hogy tekerek a családért, hajtom a pénzt. Viszont az élet elmegy, és ami ott volt, már sosem jön vissza! Ami ilyenkor megromlik, az már sosem lesz a régi.

Itt az arányokat kell megtalálni, viszont ez 1000 oknál fogva nehéz.

2019. ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!