Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövője a kapcsolatnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője a kapcsolatnak, ha néha már nincs kedvem a páromnál lenni, szinte zavar amikor beszél hozzám?

Figyelt kérdés
2019. febr. 22. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Maga az a tudat, hogy beszél hozzád, vagy h..lyeségeket mond?

Az viszont nem jó, ha már nem szeretsz vele lenni.

Mi az oka? Beszéld meg vele, hogy valami probléma van a kapcsolatotokban.

2019. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenki vágyik az egyedüllétre meg párkapcsolatban is. Együtt éltek? Sokat vagytok együtt? Csináljatok néha külön programokat, hogy egyedül is tudjatok kicsit lenni. Ha túl sokat vagyunk a másikkal akkor megesik hogy egy idő után elegünk lesz belőle és magányra vágyunk. Ettől még szeretjük a másikat, és nem akarjuk elhagyni, csak néha kell egy kis magány.
2019. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak hétvégén találkozunk.
2019. febr. 22. 16:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen keveset találkoztok és már akkor is zavar az nem jó jel. Mi együtt élünk a párommal, de sosem éreztem azt, hogy nincs kedvem hozzá, meg zavar, hogy ott van. Akkor volt ilyen amikor már nem szerettem a páromat és szakítani akartam vele, de még nem gyűjtöttem össze rá a bátorságomat és épp több napos programon voltnk valahol, ott egyszerűen bármi idegesített amit az exem csinált, még az is, hogyha meg akartölelni, vagy puszit adni.
2019. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most őszintén! Szerinted van?

Nem gondolkodnál ilyen kérdéseken ha lenne értelme...

De te már unod ezt.

De talán, talán...azért vagy vele mert nincs más..és mert biztos nagyon rendes ember...

2019. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2019. febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!