Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövője a kapcsolatnak így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője a kapcsolatnak így?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a páromat, nagyon erős kötődés alakult ki bennem a másfél év alatt, de mégis bennem van az hogy egyáltalán nem egyezik a jövőtervünk, ami nekem nagyon fontos lenne. Nem tudom elképzelni magam vele 10 év múlva, nem olyan életet szeretnék amilyet ő. Én kicsit többre vágyok, ő sokkal csendesebb, nem kommunikatív, nem nyitott, én pedig szeretem a kicsit macsóbb férfiakat, de megvan persze a sok jó tulajdonsága is amit imádok benne. Még fiatal is vagyok ehhez, kicsit bennem van az hogy szivesen tapasztalnék még az életben, mielőtt elkötelezem magam.

Így lehet jövője a kapcsolatunknak, ha ezt érzem?

19N


2019. ápr. 18. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez az első fontos szerelmed, kapcsolatod. De ha most így érzel, biztos hogy nincs hosszú távon jövőtök. De ne bánkódj, tényleg fiatal vagy, és már az is nagyon klassz, tudod, mik a terveid céljaid az életben, ehhez pedig meg fogod találni a megfelelő társat.
2019. ápr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Mind a kettőtök érdekében menjetek szét!
2019. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom valószínűnek. De legyen annyi gerinced, hogy szakítasz vele, mielőtt nekiállsz tapasztalni.
2019. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönom a válaszokat.

Igen 3as, nyilvan nem úgy értettem hogy a kapcsolat közben szeretnék tapasztalni..

2019. ápr. 20. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!