Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a párom ducinak tart, vagy csak viccel?

Figyelt kérdés

Sajnos eleve kerekebb típus vagyok, nagy mellek, széles csípő, vastagabb combok, csak a derekam és a karjaim, vádlim, hátam vékony. 16 éves korom óta nem nagyon ment a súlyom 60kg alá, maximum amikor beteg voltam.

58kg a legkevesebb, amit tudok tartani úgy, hogy még egészséges vagyok. Jelenleg nem tudom, mennyi vagyok, 62kg környéke talán.

Nemrég kezdtem sportolni, és nem zabálok, de csak megadott anyagból tudok dolgozni, szóval ha megszakadok se leszek modell alkat.

A páromnak elmondása szerint alkatilag nincs ideálja, annyi, hogy ne legyen a lány 50kg alatt és 70kg felett az enyémhez hasonló (170cm) magassággal.

Tegnap is beszólt viccesen, hogy "Mi van, pufi pocok?", meg néha megjegyez olyanokat, hogy "Kis husi", "Kis pufacs", de amikor rákérdezek, hogy most akkor fogynom kéne-e, mindig az a válasz, hogy "Dehogy, nem azért mondtam".

6 éve vagyunk együtt. Nem szoktam mondani, hogy valami ne tetszene rajtam, az egyetlen, amit mindig megjegyez, hogy a hajam szereti, és ne vágassam le rövidre (mondjuk nem készülök) másba a külsőmmel kapcsolatban nem szól bele.


Csak már a csapból is a tökéletes nők folynak, és bár még beleesik a normálba az alakom, néha én is ducinak látom magam.


2019. ápr. 24. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Kb. 2 centivel vagyok nalad magasabb es rendszeresen elsapadnak az emberek, hogy eszek-e rendesen, meg hogy nagyon vekony vagyok. 61 kilo kornyeken vagyok, ugyhogy kizartnak tartom, hogy te olyan hu de pifipufi molett lennel, hogy azt komolyabban meg kene szolni.
2019. ápr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen jó

Ne is foglalkoz vele

2019. ápr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
46%

Szerintem nem azert mondja, hogy fogyj. Csak kedveskesik veled es ha tenyleg nem tetszene neki az hogy te annyi kg vagy masabb szavakkal elmondana. Egyaltalan ne vedd ezt sertesnek csak cukiskodik veled :)

Azert csak annyi.

Ha te megvagy elegedve magaddal ne foglalkozz azzal hogy ki mit gondol.te a sajat borodben vagy es ha neked igy tokeletes ahogy vagy ne azert legyel mas mert mas ugy akarja :)))

2019. ápr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

#1 az izomnak nagyobb a fajsúlya, mint a zsírnak, amiből valószínűleg nincs sok rajtad.


Kérdező! Ha a párod ducinak hív, akkor ducinak tart, de ez nem azt jelenti hogy nem tetszel így neki, hanem azt, hogy ducinak tart. Azért hív így.

2019. ápr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Soha nem nevezett konkrétan ducinak vagy molettnek, csak pufinak maximum, bár tudom, valahol ugyanaz, csak kedvesebben.

De ezt írtam is fentebb.

2019. ápr. 24. 08:55
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Hát kösz az ilyen cukiskodást. Örajta minden tökéletes?
2019. ápr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha Te se ismered, akkor mi mit írjunk?
2019. ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de most mi a kérdés?

Te írtad, hogy kerekebb típus vagy, tehát nem modell alkat, te is elismered. Ő ki is mondja ezt. Mikor rákérdezel, hogy fogynod kéne-e, elmondja, hogy nem. Tehát így tetszel neki.

Ha zavar, hogy pufinak hív, akkor kommunikáld felé.

2019. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

A kis pufi az mikor látszik a pocid egy nagyobb adag kaja után és az amúgy lapos hasadon az izom fölött ott a kis zsírréteg. Vagy mikor kerek combod, feneked van, gödröcskés arcod, ezek akkor is illenek a pufi jelzőhöz ha amúgy vékony vagy. És had említsem meg azt a tényt, hogy a pasik igen szeretnek egy szemrevaló kerek fenékbe belemarkolni és érezni milyen "husi"

Nőként mondom.

2019. ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
#5 Valószínűleg nem az eszedért szeret, tehát csak a külsőd marad. Meg lehet hogy kedves is vagy.
2019. ápr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!