Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanál a párodnak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanál a párodnak ha megcsalna? Miért igen és miért nem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 19:51
1 2
 11/16 Csapagygolyo ***** válasza:

a Csajnak való pofonnal nem csak poénkodtam elméletileg nevelő célzattal kaphat nemde?

amúgy nem feltétlen miattam...17/F

2010. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Attól függ mit jelent a megcsalás: Szex vagy szopás az nálam egyből betenné a kaput egy smárolással csak azt érné el hogy leordítsam a fejét a nyakáról és utána meglátnám...
2010. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A válaszom egy határozott NEM.
2010. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha csak egy alkalom, érzelmek nélkül, akkor meg tudnám bocsájtani. Persze csak ha ő mondaná el őszintén...

Ha viszont viszonya lenne valakivel huzamosabb ideig, többször megcsalna, érezne valamit más iránt, akkor egyértelműen nem. Viszont úgy gondolom, ha valakit megcsalnak, annak oka van. Lehet első este a fejéhez vágnék egy tányérkészletet, de ha lecsillapodtam elgondolkodnék, vajon miért is csalt meg?

2010. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Beviz Elek ***** válasza:

A volt barátnőm azért szakított velem, mert nem tudtam vele bánni. Az előttem lévő barátjához ment vissza. Ő tudott vele bánni. A csajra néha rájött az ötperc. Ilyenkor igényelte, hogy elkapják a torkát és néha egy pofont adjanak neki. Saját bevallása szerint ilyenkor hamar megnyugodott mindig. Amikor velem volt akkor nem tudta ilyen gyorsan kiadni a dühét mert én soha nem bántottam. Szóval... Van aki igényli. Ettől függetlenül nem fogok lányokat megütni.

20/f

2010. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jár még egy lehetőség, ha erős a szerelmünk és egyszer tette meg egy olyan lánnyal, aki iránt nem érzett semmit, aki egyáltalán nem jelentett neki semmit akkor megbeszélnénk nyugodtan egy pár hétig szünetelnék vele, hogy átgondolhassam és, hogy ő is hogy mennyit érek e neki és ha elég erős valóban a szerelmünk és kitart mellettem kaphat még egy esélyt.Másodszorra már nem.De ha olyan helyzetbe kerülnék, hogy másodszorra is megcsalna nem üvöltöznék vele, nem hisztiznék, nem kiabálnám le a fejét, hanem mélyen a szemeibe néznék, szép nyugodtan mondanám neki, hogy akkor búcsúzunk.A zokogás sem lehet annyira szíven vágó mint a néma hallgatás, amikor szánalommal tekintünk rá.
2010. júl. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!