Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ez már a kapcsolat vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez már a kapcsolat vége?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt. Már alapból a kapcsolatunk veszekedésekkel indult.

Én nagyon szeretem, de érzelmileg nem tudja nekem megadni amire vágyom. Gondolok itt a szenvedélyességre, érintésekre. Ráadásul még csak csókolózni sem szeretne, helyette volt egy kis félre lépése ahol más nőt csókolt, bár több nem volt. Figyelembe veszem az érzéseit és ezeket nem erőltetem annyit. Mondván ő nem tudja kimutatni a szeretetet. Folyamatosan meg szól mindent, ha valami nem tetszik neki és a figyelmessége felém sincsen a toppon. Irritál már a jelenléte is és még az is ha alszik.

Ez már a szerelem elmúlása lehet, ami már csak egy szimpla ragaszkodás?



2019. ápr. 25. 13:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Lefelejtettem, 21/L. :)
2019. ápr. 25. 13:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már téged idegesít, és ráadásul a viselkedése alapján te is idegesíted őt, hát akkor valószínű eljött az idő leülni beszélgetni, ki merre.
2019. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szereted,de irritál a jelenléte,még ha alszik,akkor is.Na ez a kettő hogyan fér meg?

Mindig elámulok,hogy milyen jól együtt lehet maradni évekig valakivel annak ellenére,hogy már az elején sem volt jó.

Hova akarod ezt még húzni?És minek?Mikor volt ez szerelem?

2019. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért nem kell leszólni a kérdezőt. Van hogy idegesítő a párunk bizonyos fokig. Nálunk ugyanez a helyzet, pontosan olyan a barátom, amilyen a tied a leírtak alapján... és bár nem tudja megadni nekem azt, amire vágyom, béna benne, vagy egyszerűen nem megy neki az az érzelgés amire vágyom, én pont ezért még jobban szerelmes vagyok belé. Téged sem az is idegesít, ahogyan alszik és hogy van, hanem hogy nem közeledik hozzád. Gondolom a te párod is úgy alszik el, hogy befordul. Tudat alatt biztosan ez idegesít téged is. Nehéz helyzet, de azt hiszem kompromisszumra kell jutni. Nem is vele, hanem elsősorban magaddal szemben. Rohadt nehéz megtenni a lépést, de azt legalább be kell látni, hogy néha a szerelem kevés, főleg ha nem viszonzott, mert akkor így sem úgy sem működik. Az az igazán jó és egészséges érzés, amikor mindketten egyformán szeretitek egymást. Lehet hogy szeret téged, kötődik hozzád, kényelmes így neki, mert ha nagyon rossz lenne, kilépne belőle, de neked ez kevés! Szerelmes lehetsz, vele maradhatsz, de így örökre szenvedni fogsz, vagy majd ő dob téged. Be kell látni, hogy mások az igényeitek, te arra vágysz, amit más még jobban is meg tudna neked adni, mint amilyet te valaha álmodtál. Ő erre nem képes, és emiatt nem fog működni közöttetek.

Nem mondom meg, mit tegyetek, mert a saját magam részéről tudom, mennyire nehéz. Én sem léptem még ki belőle, de idő kérdése. Az viszont tény, hogy nem fog közöttetek működni...van ilyen, ha két ember egyszerűen nem tud együttműködni. Sajnálom, kitartást, és sok sikert!

2019. ápr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fruzs33 ***** válasza:
Ez abszolút a végéhez vezet,mert már csak úgy vagytok egymás mellett,abszolút érzelem mentes az egész.Ő rideg,te meg ideges 1-2 tulajdonságára.Beszéljétek meg,hogy legyen vége,azt ennyi.Jobb,mint szenvedni.
2019. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!