Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Susuvirag kérdése:

Kiványcsi vagyok ki mit csinálna ha a gyereked benne van egy bántalmazo kapcsolatban. Mikor ott vagy egyszer szeretné ha segitenél kilépni ebből a végén még is a férfival marad. Persze nem várja hogy megértsd és elfogadd a döntését. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 26. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtudnám nem kellene kérnie, hogy segítsek, "rávenném" a pasit, hogy szakítson vele. Véglegesen.
2019. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a pasi a verő, vele kellene beszélni hogy hagyja ott a párját, mert ő ehhez gyenge. Az utóbbit nem kell neki elmondani, olaj a tűzre, csak hagyja ott és kész.
2019. ápr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Erőszakkal" hoztuk haza a lányunkat.

Vagy egy órát győzködtem aznap, hogy pakoljon jöjjön haza, nagy nehezen belement, aztán meggondolta magát. Férjem megfogta az addig összeszedett cuccait kipakolt a kocsiba, és vártunk. Eltelt legalább egy óra megint, a lány meg csak bőgött, nem értjük őt és hogy mennyire szereti azt a börtöntölteléket. Aztán az apja megunta, és betuszkolta a kocsiba őt is, eljöttünk.

Azt hittük innentől kezdve rendeződik az élete, ezzel szemben még legalább fél év pokol várt ránk.

2019. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor kivülről kell a segítség. Évekig néztük csendben a hugom életét, de csak távolról, mert nem engedett közelebb. Annélkül is láttuk kivel élt. Megszakította velünk a kapcsolatot, szinte mindenkit elüldözött a hugom és a gyerekei mellől. Amikor már a saját fiát kellett megvédje akkor ö maga csomagolt össze és jöttek el otthonról. Túl késön, túl nagy károkat okozott a lelki és a fizikai terror. Ha a fia és mi nem támogattuk volna, vissza ment volna a zsarnok, lusta parazitához. És ez volt az a pont amit kihasználtunk és ezzel próbáltunk hatni rá, hogy ha nem akarja, hogy a fia családon belüli erőszak áldozata legyen akkor most tartson ki. És kitartott, elváltak, igaz 2 évig még zaklatta őket smsben, emailben. Sajnos a lelki nyomok megmaradnak örökre.
2019. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szelíd ember vagyok. De ha a lányaim ilyen kapcsolatban sínylődnének, megtalálnám a módját hogy a pasi akarja otthagyni őket...
2019. ápr. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés.

Mert nyilván felnőtt ember, szuverén joga eldönteni mit csinál, de mégis... Én nem hagynám. Utána utáljon, ahogy akar egy darabig, úgyis belátja, hogy igazam volt.

Én éltem bántalmazó kapcsolatban, egy szót sem szóltam anyának, a kék-zöld foltokra azt mondtam, csak hülyéskedtünk. Anyám nem tudott mit tenni. Csak utána tudta meg, akkor ki akarta csinálni. És megértettem persze nem hagytam neki.

De ha elmondtam volna akkor megkíméltem volna magam sok sz..rságtól. Ha nekem elmondaná a lányom, akkor nyilván erőszakkal elhurcolnánk onnan az apjával. Nem a legjobb megoldás, de nem fogom hagyni, hogy egy szemét állat összeverje, megölje. Rábírnám a feljelentésre, ha a rendőrök nem csinálnának semmit, akkor a pasival beszélgetnénk el úgy, hogy utána újra kellene tanulnia beszélni és járni. Pedig békés ember vagyok.

2019. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én a gyerek helyzetében voltam: az én szüleim mindig segítettek, ha sírva hívtam őket, órákat beszéltek a lelkemre, ha hazamentem aludni, mindig tárt karokkal vártak, de amikor már sokadjára mentem vissza, nyítltan kifejezték az ellenérzésüket, és akkor először mondták ki, hogy nem akarnak beleszólni,de ez nem jó ötlet és nem lesz ebből sosem jó kapcsolat. igazuk is lett, már rég nem vagyunk együtt, ás ők az elejétől érzékelték a volt páromban az agressziót, de - ezért is nagyon tisztelem őket - nem szóltak bele, nem akartak akkor még lebeszélni, elfogadták, hogy akkor őt választottam.


26n

2019. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!