Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim beteg, de elment csavarogni. Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

A pasim szerda egész nap nagyon rosszul volt, hányinger, láz, fejfájás, gyengeség. Kitört az influenza gondolom. Együtt aludtunk, de óránként felkeltett engem.

Legközelebb ma tudtunk volna együtt aludni, viszont lemondta, hogy rosszul van és inkább pihen, ha nem baj.

Délután felhívtam, hogy hogy van, bevette-e a gyógyszereket, erre közölte, hogy elment sétálgatni egyet, ez volt délután 3-kor, azóta nem ért haza még, és nem tudom elérni.

Én megértem, hogyha beteg az ember egyedül akar lenni, de nekem ez azért kicsit más. Mikor mondtam neki, hogy feküdjön le aludni, azt mondta, hogy majd, most nem fog.

Tényleg beteg, én viszont kinézem, hogy nem sétálni van.

Máskor is tűnt már el órákra.


2019. ápr. 26. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az influenza - szerű tünetekkel az ember örül ha "életben" marad, nemhogy sétálgatni megy. Ez a srác téged totál hülyének néz.
2019. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
"Legközelebb ma tudtunk volna együtt aludni, viszont lemondta, hogy rosszul van és inkább pihen, ha nem baj." Siketfajd örmesterasszony! Mit kellett volna tennie ha nem akarja neked továbbadni a bacikat????????
2019. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lényegtelen , hogy jogos vagy nem, nem bízol benne, ezt kéne megoldani/megbeszélni , ha ez nem megy akkor szakítsatok.
2019. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ez a gond ami most történt hanem az hogy nincs bizalom. amúgy lehet csak nem akart megfertőzni ha beteg biztos nem akar megcsalni .
2019. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pasik kb. 1 vagy 1,5 napig dögrováson vannak, halálos betegnek érzik magukat az influenzától, persze kevesen mennek el vele orvoshoz.


Tényleg, 1-2 napig tudnak csak feküdni, utána mehetnékjük van, nem lehet őket ágyban tartani, úgy csinálnak mintha nem lettek volna sose betegek.


Szerintem hagyd, nyugodtan menni, mert ha nem bízol benne akkor van a gáz.

2019. ápr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom ilyenkor a bizalmat próbára teszi meg az idegeidat is.
2019. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd ne hivkald lehet hogy most szüksége van a haverjara beszélgetni stb
2019. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!