Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véletlen azt mondtam a páromna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen azt mondtam a páromnak hogy a k. urv. Anyját. Veletek előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
Persze nem veszekedés közben,hanem épp viccelődött valamivel és véletlen kicsúszott,pedig nem szokásom,csak barátokkal gyakran mondjuk és valahogy kimondtam.Ti ezért nagyon megharagudnátok?Valamint előfordult már ilyen veletek?
2019. ápr. 28. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Én haragudnék.
2019. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Viccelődésből nem sértődnék meg, mondjuk komolyan sem, mert az én anyám tényleg qrva 😄
2019. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Velem is volt mar detto ilyen, es ugyis h en nekem mondtak....


A zuhanyzoban volt mikor megnyitottam a vizet es a forro vizbol hideg lett... szo nelkul ott hagytam de csak azert mert ram orditott 😃

Utana bocsanatot kert amiert ugy kikelt nagabol de maga a tragrkodas nem igazan hatott meg most kicsuszott a szajan nem gondolta komolyan...


Es nekem is egy heves veszekedesnel szinten kicsuszott a szamon ez, de ot sem erdekelte hisz tudta duhbol mondom es nem gondolom komolyan foleg ugy h nagyon is jol kijottem az Edesanyjaval..

22n

2019. ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Mindenképen érdekes lehet a beszéded ha szavaidat a véletlen formálja nem pedig te. Egyébként a todatodnál szoktál lenni?
2019. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem normális aki kiakad ilyenen. Nálunk a "bszd meg magad akkor" a befutó, de egyszerű poén. Úgy is tudjuk, hogy nem gondolja komolyan a másik, akkor minek haragudnánk érte?
2019. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem anyázok.

A jóbüdösqvaéletbe a max.

Oké, hogy rossz a viszonyom az anyámmal, de az anyázásért szájat mosok hypoval, és magamat is ehhez tartom.

Lehet káromkodni, de rokont szidni?

2019. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi szoktuk egymást poénból qrvaanyázni. :D Jó, nálunk más, amúgy is szeretünk viccből bunkók lenni egymással, szóval állandóan szidjuk mindenhogy egymást, majd nevetünk rajta. Egyébként imádjuk egymás anyukáját, ők is hallották már, sőt ők is csak nevetnek rajta, vagy beszólnak valami vicceset. Bár mi furák vagyunk, nálunk és anyukáinknál ez simán belefér, pont azért vicces, mert egyébként értelmesek, jól neveltek vagyunk. :D
2019. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!