Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvennél a barátnődnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvennél a barátnődnek egy 330. 000 Ft-os telefont?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 28. 15:47
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
39%
De minek neki a legújabb telefon? Csak mert tetszik neki? Vagy fel akar vágni (mint a legtöbben)? Én annyira tudok az ilyen emberekre haragudni. Megveszik csak úgy mert nincs mire költeni a pénzüket és még csak ki sem használják a telefont csak messenger és telefonálás kész. Akkor mi értelme? De egyébként ha ezt konkrétan kérte tőled vagy neked sírta el mennyire vágyik rá az a pofátlanság legalja és kihasznál. Te meg ha vagy olyan hülye vedd is meg neki de akkor már nekem is vegyél egyet had legyen rendesen kihasználva a teló.
2019. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
61%
Még magamnak sem
2019. ápr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Egyébként teljesen rendben van ha fel akar vágni vele vagy nagy igényei vannak. De akkor ehhez a feltételeket teremtse meg magának. Ha nekem kéne a páromnak az ilyen dolgokat megvenni nem párom lenne, hanem gyerekem kb. Baromi cikinek érezném. Én utoljára 17 évesen kaptam telefont anyáméktól, 0-ra süllyedne a párom a szememben ha 17 éves szinten lenne felnőtt ember létére.
2019. ápr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
60%

ha megveszed neki akkor nem a barátnőd hanem a k.rvád :D


mert olyat szeretne? az etióp gyerek meg kaját szeretne...

2019. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
58%

Felesleges marhaságnak tartom ennyiért a telefont.

Magamnak sem venném meg.


Döglődik a telefonja, tényleg szüksége lenne egy újra, meglepném eggyel, olyannal, amilyet én is elfogadnék.

2019. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
43%

Van egy kedvenc svéd gyerekversem:


"Bélyeget gyűjtöttem. Papa hozott egyszer egy kilót. Azóta nem gyűjtök bélyeget."


Szeretne egy ilyen telefont, OK, dolgozzon meg érte, akkor tudja helyén, értékén kezelni. Ha csak megveszed neki, akkor nem.

2019. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyszerű a képlet. Nem kell telefont venned, de a barátnődnek sem kell lecumiznia téged. Ennyi!
2019. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
70%

Még magamnak sem.

Nem azért mert nem tehetném meg, hanem nekem egy alsókategóriás android is megteszi telefonálásra, meg netezni.

Felesleges pénzkidobás.

25 éves fiú

2019. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
27%
Nem értem, itt 10ből 10 ember soha és semmiképp és az isten megőrizze, meg neki elvei vannak, de mégis az utcán minden második embernek almás telefon van a kezében. Lehet itt a gyakorin csak minden első ember van. =D
2019. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
46%
Azt meg senki nem vette észre, hogy amúgy nem is almás telefonról szól a kérdés.
2019. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!