Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolja még valaki ezt rajtam kívűl?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, okos, normális, azért csinos lány. Nincs párkapcsolatom, rossz egyedül de mindig amikor oda kerül a sor hogy valakit közel kéne engednem magamhoz meghátrálok. Az oka az anyagi helyzetem. Próbálok dolgozni, nagyon sokat is, 2 munkahelyet vállalok egyszerre csak hogy saját lakásom legyen, hogy boldogulni tudjak. Félek attól hogy valaki ha megismer emiatt hagyna el. Tényleg ne legyetek bunkóak, normális válaszokat várok.
2019. ápr. 28. 22:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy emiatt bárki is megvetne. Másrészt amiatt, hogy nincs pénzed (akár ruhákra is kevés), ne legyél frusztrált. Az nagyobb baj, ha emiatt tűnsz fel valakinek. Szerintem most jobb helyzeted van, mintha több pénzed lenne ebből a szempontból.

Ha ilyen őszinte vagy, az sokkal vonzóbb! Te mit vársz el egy ismerkedésnél egy férfitól? Ő hogy álljon anyagilag?

2019. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én nem az anyagiakat nézem. :)
2019. ápr. 28. 23:37
 13/17 anonim ***** válasza:
Semmivel nem több az, akinek a szülei állnak mindent. Sők, sokkal kevesebb mint te. Általában az ilyen emberek semmit nem fognak az életben elérni, soha nem tanulják meg hogyan kell dolgozni valamiért. Legyél hálás a szüleidnek amiért nem raknak mindent a segged alá. Ez a legnagyobb ajándék amit egy embernek adni lehet szülőként.
2019. ápr. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

22 éves a párom lánya. Tanulni lusta, mindenhonnan kirúgták. Dolgozni nem akar mert ő nem végez alja munkát. Heti 3 buli, műkörmös, fodrász, pillás, kozmetikus. Mindez anyuci pénzén, aki hétvégi alkalmi munkákból szedi össze a pluszpénzt. (én egy büdös vasat nem adnék neki, de még szállást, kaját sem amig nem tanul komolyan vagy nem dolgozik keményem)

Na látod ..... ez szégyelni való dolog.

2019. ápr. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amúgy a te korodban csak annak van lakása, akinek a szülei a se.gge alá tolták. Arra meg tényleg nincs miért büszkének lenni, nem ők érték el.
2019. ápr. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan embereket is eleget, akik sokáig egyetemeztek, alkalmi munkákban dolgoztak inkább, albérletben élnek, csak a 30as éveik fele közeledve kezdtek jól elhelyezkedni szakmában, 30as éveik után gondolkodtak saját lakáson.....

Nem értem, hogy hol a gond azzal, amit leírtál.

2019. ápr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne legyenek aggályaid ilyen dolgok miatt és ne dobj el senkit csak azért, mert te a fejedbe vettél egy valótlan képzetet.

Egy normális férfi tudja, hogy 22évesen nem lehet valami fényes anyagi helyzete valakinek, akinek nem rakták alá anyuciék.

Csak hogy egy kicsit pozitiv példát adjak, én 17 éves voltam mikor megismerkedtem az akkor 22 éves párommal. Neki már volt állása, jó fizetése, én ugye középiskolában sem végeztem még, majd együtt mentünk át mindenen, leérettségiztem, egyetemre mentem és az idén végzek. Nem érdekelte, hogy nem volt pénzem, sőt egy rossz időszakban még azt is felajánlotta, hogy fizeti a tanulmányaimat, szerencsére erre nem volt szükség végül. Csak azt akarom sugallni, hogy ha valaki tényleg szeret és téged akar, az anyagiak nem számitanak.

Most én is 22 éves vagyok, tavaly óta dolgozom csak, alig van félretett pénzem, de hé! Fiatalok vagyunk még előttünk az élet, nem lehet mindent egyszerre!

De a boldogságot ne dobd el magadtól a pénzt hajszolva! :)

2019. ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!